Октябрь 26, 2014 – 08:04

Дерев'яні будинки користуються все більшою популярністю і затребуваністю. Однак якщо в якості будівельного матеріалу використовуються колоди, бруси, вимагають проведення додаткових оздоблювальних робіт, то доведеться проводити внутрішню обшивку приміщень, використовуючи пиломатеріал. Втім, організувати обшивку деревом можна і при зведенні будівлі з будь-якого будівельного матеріалу.


В якості обшивки може бути використана дошка та евродоска, вагонка і євровагонка, інші пиломатеріали. Їх кріплення здійснюється або за допомогою цвяхів, або саморізами. Через недоцільність просвердлювання незліченної кількості отворів для кріплення пиломатеріалів, набагато простіше організувати установку і кріплення спеціальних рейок, до яких буде простіше прибити дошки. Перетин рейок має бути в межах 50*30 мм Зміцнюються вони на однаковій відстані один від одного. Для однієї стіни цілком достатньо п'яти їх штук. Важливо пам'ятати, що рейки не повинні діставати до отвору вікна та двері 15-20см. Розетки і вимикачі повинні знаходитися поверх дерев'яної облицювання.

Якщо в приміщенні має місце батарея опалення, то облицювання припиняється, не доходячи 5-10 см до неї.

Створення інтер'єру з дерева дозволить відчути себе справжнім сільським жителем. Втім, швидше приваблює не перспектива створення не стереотипного інтер'єру, а можливість організувати ідеально корисний мікроклімат в ньому, адже дерев'яна оббивка природний і натуральний матеріал, який неймовірно позитивно позначиться на стані вашого здоров'я.


Похожие страницы:

  1. Оцилиндрованное бревно: все, что нужно знать
  2. ​В центре Хмельницкого задержали грабителя
  3. Будівництво Побутовки Своїми Руками Відео