Март 30, 2017 – 19:12Пробки, які з'являються в опалювальній системі через те, що в них накопичується повітря, знижують ефективність її роботи, і не дають обігрівачів розігрітися до необхідної температури. Крім того, повітря в системі опалення сприяє появі іржі зсередини, що просто руйнує їх. Ось чому перед введенням системи в експлуатацію в першу чергу потрібно подбати про повне усунення повітря.

Що нам буде потрібно

Для усунення повітряної пробки будуть потрібні ключ для штока клапана повітрозбірника, відро і відрізок дроту довжиною 10 см.

Оригинальные натяжные потолки недорого, качество работы Вас приятно удивит.


Спочатку здійснюється включення опалювальної системи і перевірка радіаторів, що знаходяться в приміщеннях, розташованих нагорі. Якщо буде виявлено, що їх температура менше радіаторів, що знаходяться нижче, це означає, що в магістралі утворилася повітряна пробка. Виявити її нескладно, для цього необхідно легко простукувати молотком по радіаторів і труб. Там, де є скупчення повітря, звук виходить більш сильним і дзвінким. Потрібно буде лише спустити з труб накопичився повітря. Нам це знадобиться, щоб спускати повітря з цієї ділянки магістралі через найближчий вентиль.
стравка повітря з труб

Вентиль для випуску повітря
спускаємо повітря

До того як приступати до усунення несправностей, проводиться виключення бойлера і циркуляційного насоса. Після чого потрібно уважно оглянути батареї. Зверху вони оснащені вентилем для спуску повітря. Його слід відкрити і випускати повітря до тих пір, поки знову не піде вода з характерним шипінням через високого тиску в системі.


Похожие страницы:

  1. Будівництво Лазні Своїми Руками Фотозвіти
  2. Плюси замовлення скління котеджу
  3. Стрічковий фундамент - це відмінний вибір
  4. Перспективные направления строительного бизнеса
  5. ​Пристрій бетонної підлоги по грунту