Апрель 25, 2018 – 18:32

Зняти квартиру подобово в Харкові більшості людей сьогодні вже не здається чимось екстраординарним. Більшість людей приїжджають до нашого міста вже раніше стикалися з добовою орендою і знайомі з основними правилами оренди квартири подобово. З іншого боку є досить велика кількість людей приїжджають до Харкова в заздалегідь заброньовані номери в готелях, так як у них ще залишилися забобони з приводу бабусь з табличками на вокзалах.

На даний момент не можна не погодиться з тим що більшість послуг на ринку добової оренди відповідають рівню готелів.

Сьогодні це залишилося в минулому і подобова оренда становить серйозну конкуренцію готельному бізнесу. На це серйозно вплинуло і ЄВРО 2012 проходили в Харкові і відгуки повторно повернулися голландців багато з яких стали регулярно приїжджати до Харкова.

Сьогодні як ми так і більшість представлених на ринку фірм займаються цим бізнесом на високому рівні. Працює повноцінна бронь, квартири прибирає і обслуговує професійний і добре навчений персонал. Хоча залишилися на ринку і посередники які псують враження клієнта про сервіс завищуючи ціни, не виконуючи умови броні. Тут треба бути обачнішими не піддаватися на вмовляння і спробувати з'ясувати перед вами спеціалізований сервіс, власник або посередник.

Аренда квартиры посуточно в Харькове по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Як визначити хто перед вами?

1. Посередник.

Як правило посередник пропонує квартири фотографій яких немає в інтернеті але запевняє, що квартира вам сподобається. І вона вам дійсно подобається адже це краще ніж крамничка на вокзалі ... Або працює за іншою схемою - ви дзвоните ставите бронь, але по приїзду в квартирі або "відключили воду" або "продовжили люди". Надалі йде "фінт вухами" і посередник пропонує вам квартиру набагато краще, але все трохи дорожче і фотографії в такому випадку теж відсутні. Ви приїжджаєте за адресою і диву даєтесь від того що євро ремонт буває в стилі радянського ретро. У разі вашої відмови під під'їздом стоять такі ж жертви і чекають екскурсію по квартирі. Методи боротьби з такого роду "бізнесменами" прості, по-перше же не бути наївними і не вірити в диво квартиру з ціною дешевше середньоринкової. Вибираючи квартиру необхідно робити ставку середньоринкову ціну, а не гнатися за люксової квартирою з ціною 200 гривень / добу - таких цін в Харкові немає, а якщо і є за такою ціною то це економ варіанти в нецентральной частини міста. В середньому ціна квартири подобово в Харкові в 2014 році по центру за однокімнатну від 250 до 400 грн / добу, а за двокімнатну в межах від 300 до 600 грн / добу.

2. Господар.

Зняти квартиру у господаря здає свої квартири в Харкові досить непоганий варіант, але і тут є підводні камені. Господарі здають як правило то що у них є, а з цього випливають багато мінуса. Буває що комплектація квартири досить дивна, часто відсутні пральна машинка, бойлер, точка доступу wi-fi і т.д. Так само наші клієнти часто скаржаться на неадекватність і дивна поведінка людей здають квартиру приватно. Ну і що або довести подібним приватникам просто нереально - адже сьогодні вони здають квартиру подобово, а завтра вже немає. Відповідальності приватник як правило не несе. Та й комплектують квартири часто найдешевшими синтетичними рушниками, заперіть постільною, так як такі витратні матеріали вимагають досить таки серйозних вкладень і часто просто не окупають себе. З цього багато господарів або визнають нерентабельність бізнесу або роблять це на шкоду якості. Ціни подобової оренди від господарів досить таки різноманітні, так як щоб мати прибуток квартира має здаватися мінімум 28 днів, а два дні повинні доводиться на поточний ремонт і генеральне прибирання. З цього випливає що або господар здає за завищеною вартістю, або за заниженою при цьому економить на всьому і вдається до послуг посередників які приплюсовують до ціни хозйской від 100 до 200 гривень. Хоча зустрічаються люди які дійсно здають хороші квартири за нормальними цінами, з цього відкидати хазяйську оренду зовсім не варто, іноді ризик буває виправданий.


Похожие страницы:

  1. Будівництво Простий Альтанки Своїми Руками
  2. Робимо самостійний євроремонт в квартирі
  3. Будівництво Літньої Веранди Своїми Руками
  4. Будівництво каркасних Веранди Своїми Руками
  5. Будівництво Веранди Своїми Руками Покроково