Февраль 9, 2017 – 18:38Секційні гаражні ворота мають масу переваг, які дають можливість використовувати їх довгий час і насолоджуватися комфортом. Наші ворота встановлюються з внутрішньої сторони об'єктів, це дає можливість використовувати їх для прорізів з самої різної геометрією (арок, прямокутників, овалів, еліпсів і т.д.). Автоматичні гаражні ворота THERMOLINE володіють майже безшумним, плавним ходом. У відкритому положенні секційні гаражні ворота знаходяться паралельно стіні над прорізом або стелі (в залежності від установки), таким чином вони не вимагають додаткового простору перед в'їздом (на відміну від металевих орних воріт). У процесі відкривання гаражні ворота (гаражні ворота) плавно піднімаються вгору за своїми напрямних, це дає можливість економити простір безпосередньо перед гаражем.

Ремонт офиса от профессионалов по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Секційні гаражні ворота дають можливість досить легко відкривати їх в незалежності від сезону. У нашій країні помірний клімат, що по суті означає використання воріт в різних погодних умовах, починаючи від сильних морозів взимку і закінчуючи великою спекою в літній час. Більше немає необхідності чистити простір перед воротами від снігу, щоб їх можна було відкрити, як це раніше доводилося робити при використанні старих воріт. Високий ступінь теплоізоляції дозволяє зберегти тепло всередині гаража, а не «обігрівати вулицю». Установка автоматичних гаражних воріт THERMOLINE - це відмінне рішення для приватного сектора і промислових об'єктів. Комплектуючі з яких складаються наші ворота (сендвіч-панелі, ролики, петлі, направляючі, пружини) спроектовані з урахуванням їх промислового використання це дає гарантію надійності та довговічності при використанні їх в будь-якому режимі. Ворота THERMOLINE забезпечені спеціальними торсійними пружинами, які дають можливість відмінно розподілити навантаження. Система TORSION спроектована з урахуванням виконання 50 000 - 100 000 циклів і дозволяє з легкістю закривати і відкривати ворота без використання електроприводу.

Секційні гаражні ворота Київ THERMOLINE дають можливість використовувати як в автоматичному, так і ручному режимі. При закритті / відкритті воріт в ручному режимі, передбачені спеціальні ручки зовні і всередині. Вони дають можливість з легкістю контролювати роботу воріт. Якщо ви вважаєте за необхідне використовувати автоматичні гаражні ворота (рейкова або вальна автоматика), то відчуєте справжній комфорт в їх використанні. Вам навіть не доведеться виходити з автомобіля, щоб закривати або відкривати ворота. Все що потрібно зробити це натиснути кнопку на пульті ду. Їх завжди можна зупинити на будь необхідній висоті, це дасть можливість тримати ворота при необхідності в відкритому стані (наприклад для провітрювання гаража).
Секційні ворота для комфорту у використанні постачають врізаними вікнами і хвіртками.


Похожие страницы:

  1. ​Використання скла в інтерєрі
  2. Переваги нержавійки для виготовлення перил
  3. Будівництво Альтанки Своїми Руками Кошторис
  4. ​ Современное строительство ворот и заборов
  5. Современное строительство ворот и заборов