Май 16, 2017 – 08:39Серед всіх матеріалів, що застосовуються для виготовлення поручнів, огорож та перил, нержавіюча сталь займає лідируючі позиції.

Нержавіюча сталь - міцний і довговічний матеріал, який володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Огородження з нержавіючої сталі не потрібно фарбувати, оберігати від розтріскування і виникнення іржі. Купивши сходову огорожу з нержавійки, ви можете бути абсолютно впевнені, що вона прослужить довгі роки. Одним з найголовніших переваг огорож з нержавіючої сталі є те, що термін її служби складає 50 років.

Сходова огорожа з нержавійки

Огородження з нержавіючої сталі гармонують практично з усіма існуючими на ринку оздоблювальними матеріалами. Вони легко монтуються на будь-якому матеріалі, чи то бетон, чи дерево або навіть керамічна плитка. Всі ці переваги говорять виключно на користь вибору даних конструкцій.

Єдиним недоліком огорож, виготовлених з нержавіючої сталі, може бути лише висока вартість таких конструкцій. Проте, витрати ці виправдані, враховуючи термін служби і універсальність таких огорож.

Оптимальна висота огороджувальних конструкцій зазвичай становить 950 мм, для балконів 1200 мм.

Перила з нержавіючої сталі

Всі елементи огорожі з нержавіючої сталі робляться з круглої нержавіючої труби різного діаметру. Заповнення може бути різним - скло, горизонтальні труби, гнуті елементи зварні перила, на відміну від збірних, більш довговічні і прослужать набагато довше. Саме тому довірити виготовлення і установку конструкцій слід професійної компанії Amaister.
Ми пропонуємо:

  • створення індивідуального проекту, при розробці якого враховуються всі побажання і вимоги замовника;
  • виготовлення конструкції з нержавіючої сталі.
  • доставка і монтаж.

Завдяки цьому ви економите свій час, а інтер'єр знаходить свою завершеність, радуючи гармонією і затишком.


Похожие страницы:

  1. Переваги купівлі квартир в ЖК Парус Life
  2. Переваги інфрачервоної теплої підлоги
  3. Як правильно укласти хвильовий шифер?