Май 11, 2017 – 18:42


Купівля квартир у новобудовах має ряд значних переваг. Давайте розглянемо найголовніші з них.


Інвестиційна привабливість. На сьогоднішній день квартири львів продаж в новобудові є вигідним вкладенням коштів, оскільки у міру зведення будинку така нерухомість збільшується в ціні, зокрема за рахунок створення нової інфраструктури.

Актуальний дизайн. Екстер'єр і інтер'єр новобудов розробляється професійними архітекторами і дизайнерами, які керуються сучасними тенденціями і враховують ландшафт місцевості.

Високий рівень комфорту. Вибираючи готові квартири в новобудовах, Ви можете придбати житлову нерухомість найбільш придатною Вам площі (в залежності від кількості кімнат вона може становити від 35 до 150 м2) і поліпшеного планування (з просторим санвузлом та кухнею, продуманої геометрією приміщень). У кожному готовому будинку є гаражі та автопарковки, місткі пасажирські та вантажні ліфти, великі холи.

Прийнятна вартість експлуатації. Всі квартири в новобудовах обладнуються сучасними системами тепло- і водопостачання, що дозволяють оптимізувати витрати ресурсів. Зведення будівлі проводиться з використанням високоякісних технологічних матеріалів, що забезпечують хорошу теплоізоляцію квартири. Завдяки цьому досягається суттєва економія при оплаті комунальних послуг.

Юридична «чистота» житла. Клієнти, які вирішили купити квартиру в новобудові від забудовника, стають її першими власниками. Завдяки цьому в майбутньому їх власність не може бути оскаржена, а угода купівлі-продажу нерухомості - не може бути недійсною.

Сприятливе соціальне оточення. Продаж квартир в нових будинках наша головна послуга, яка дозволить Вам опинитися серед людей зі схожим матеріальним становищем.
Переваги покупки квартири в новобудові Парус Life

Великий вибір пропозицій. ЖК Парус Life пропонує купити квартиру за ціною забудовника. Купуючи недорогу нерухомість у забудовника, можна вибрати варіант з будь-якою кількістю кімнат і підходящої плануванням.

Безпека угоди купівлі-продажу. ЖК Парус Life здає житловий комплекс повністю готовим до експлуатації.


Похожие страницы:

  1. Переваги навчання за кордоном
  2. ​Холодильні камери стандартні
  3. Начинаете ремонт квартиры?!
  4. Паркетные полы: классика жанра