Октябрь 19, 2017 – 08:13

Більшість людей вважає, що персонал дитячих садів спостерігає за ступенем чистоти і якості піску в пісочницях. Незважаючи на це, далеко не зайвим буде перевіряти ці параметри самостійно. Перше, що необхідно з'ясувати - це вид матеріалу. Пісок повинен володіти усіма сертифікатами, що підтверджують його показники якості. Ці супровідні документи повинні містити в собі інформацію про те, що в складі матеріалу відсутні шкідливі домішки.

Крім якості вихідної сировини, необхідно встановити в якому порядку проводиться очищення піску. Незважаючи на те, що з ним грає досить велику кількість дітей, він повинен залишатися в достатній мірі чистим. Після взаємодії з матеріалом руки не повинні бути пильними або брудними. В іншому випадку це буде свідчити про низьку якість піску або його застарілі.

Ідеальний випадок - це коли пісок в пісочниці дитячого садка має всі сертифікатами, відповідає всім нормам і своєчасно очищається. Якщо хоча б один з цих пунктів не виконано, здоров'ю дитини може бути завдано великої шкоди. Набагато краще в цій ситуації буде облаштувати власну пісочницю. Дуже просто це зробити, якщо живеш в приватному будинку, однак і проживаючи в багатоквартирному будинку можна знайти вихід. Зібравшись з іншими батьками можна створити у дворі свою пісочницю. Обов'язково після облаштування потрібно буде періодично проводити чистку всього піску.

Показники якості піску для дитячої пісочниці

Різновид піску. Найкращий варіант для цієї мети - річковий вид. Він володіє прийнятною вартістю, достатній рівнем чистоти, відповідним розміром. Крім того, він досить приємний на дотик. Можна використовувати кварцовий вид піску, проте, він в рази дорожче і вимагає заміни два рази за рік.

Купить качественный газоблок Вы можете на самйте http://alex-group.com.ua/stenovie-bloki/gazoblok/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Оптимальна фракційність піску - неоднорідна. Варіант, де всі частинки будуть різного розміру вважається найкращим. Існують три фракції матеріалу. Якщо весь пісок в пісочниці буде дрібного розміру, то при будь-якому подиху вітру частинки будуть розлітатися і можуть потрапити малюкові в очі.

У складі матеріалу категорично заборонена присутність сульфітів, сірки, сульфатів, а також пилових і глиняних елементів. Все це може негативно позначитися на здоров'ї дитини. Щоб уникнути цього необхідно перед покупкою візуально оглянути пісок, пропустити його крізь пальці, а також обов'язково вимагати від постачальника сертифікат якості, де буде повністю указу склад.

В середньому на одну дитячу пісочницю потрібно 2-4 кубічних метрів матеріалу. Для того щоб дізнатися напевно обсяг необхідного піску, слід здійснити заміри самої конструкції.

Де купити пісок? Є кілька варіантів, де можна придбати необхідний матеріал. Найпростіший - це купити його на будівельному ринку. Однак, в цьому випадку потрібно приділити вдвічі більше уваги супровідним документам, тому що помилившись можна придбати будівельний пісок. Цей матеріал також продається на звичайному ринку. Можна самостійно викопати необхідну кількість піску в найближчій річці. Такий спосіб хороший тим, що якість сировини буде відомо без вивчення паперів. Поганий цей варіант необхідністю залучення спецтехніки, так як необхідної кількості піску викопати вручну і перетягати в відрі буде дуже важко і довго.

Після того, як пісок був обраний, куплений і поставлений в пісочницю, потрібно буде відповідним чином доглядати за ним. У поняття догляд входять наступні процеси:

Заміна піску двічі на рік. При більш рідкісної прибирання матеріал встигне ввібрати в себе багато бруду;

На час, коли піском не користуються, його краще закривати кришкою або накривати брезентом;

Обсаджування території навколо пісочниці деревами. Це знизить кількість потрапляє в пісок пилу і бруду.


Похожие страницы:

  1. Правильний підбір меблів для гармонійного будинку
  2. Будівництво Чотирьохскатні Дахи Своїми Руками
  3. Перспективные направления строительного бизнеса
  4. Хімія для басейнів від провідних світових виробників