Апрель 9, 2017 – 10:52


Будь-яке вікно, будь воно з пластика або дерева, має виглядати як цілісна композиція. Завершеність надає підвіконня, який в ідеалі гармонійно вписується в стиль вікна і інтер'єру. Наша компанія представляє широкий вибір пластикових і дерев'яних підвіконь для всіх видів вікон, на будь-які потреби і смак.
Підвіконня пластикові Брусбокс (Brusbox)

Пластикові вікна Брусбокс

Ця лінійка підвіконь призначена для пластикових вікон. Якщо ви шукайте якісний виріб за бюджетною ціною, це як раз те, що потрібно. Підвіконня пластикові Brusbox цінуються за їх високі споживчі якості.

Оригинальные и качественные кухни никого не оставят равнодушным. Вы можете приобрести мебель для кухни по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Міцність - вироби володіють необхідною жорсткістю і стійкі до різних механічних пошкоджень. Це обумовлено високою щільністю матеріалу (8500 г / м2), спеціальним внутрішнім перетином, яке правильно розподіляє навантаження, і якісним захисним покриттям.
Стійкість до агресивних реагентів. Підвіконня не бояться кислотосодержащих рідин і їдких речовин.
Простота догляду. Не потребує періодичного фарбування.
Чи не боїться підвищеної температури і вологості, а також сонячних променів.
Довговічність.
Безпека для здоров'я.

Крім традиційного білого, ми пропонуємо ці підвіконня в колірних гамах: мармур, темний дуб, золотий дуб, махагон. Такий вибір дозволить адаптувати виріб до будь-якого інтер'єру.
Підвіконня пластикові Danke

Підвіконня пластикові Danke

Їх відмінна риса - якісна імітація дорогих матеріалів. Вартість такого підвіконня набагато менше, ніж, скажімо, з мармуру або цінних порід дерева. А завдяки відмінним споживчим властивостям, вироби користуються великим попитом.

У порівнянні з натуральними матеріалами мають невелику вагу, але хорошу жорсткість, достатню для використання, наприклад, як кухонного столу.
Якісне акрилове покриття робить поверхню глянсовою, імітує натуральні матеріали, але набагато простіше у догляді.
Дуже добре підходять за стилем і до пластикових, і до дерев'яних вікон.
Надають інтер'єру дорогий і ексклюзивний вид.
Стійкі до механічних впливів
Паро- і вологонепроникні
Великий вибір декору
Не містять отруйних компонентів, нешкідливі для здоров'я.


Похожие страницы:

  1. Вхідні броньовані двері
  2. Оздоблення квартир
  3. Правила игры в покер