Сентябрь 28, 2018 – 17:22

Стики і шви є слабке місце панельних будинків, адже саме через них проникає холод з вулиці.

Це тягне за собою утворення конденсату на стінах усередині квартир, що неминуче веде до появи грибка і цвілі, витік тепла. Якісна герметизація швів будинку може бути проведена тільки кваліфіковані спеціалісти, які здійснюють вибір відповідних матеріалів лише після проведення ретельного обстеження, а також оцінки поверхонь. Інакше всі вжиті заходи можуть не принести ніяких результатів - холод все одно буде проникати в будинок, а шви продовжать руйнуватися.

У нас есть оригинальное светлое пиво в Черкассах, которое Вы можете приобрести по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Герметизація міжпанельних швів: класифікація та особливості

Виділяють два основних види:

Первинна. Здійснюється відразу після будівництва будівель. Спочатку шви і стики ретельно очищають. Потім їх заповнюють спеціальною поліуретанової теплозахисної піною. Далі вони закладаються утеплювачем і зовні покриваються водовідштовхувальним мастикою.

Вторинна. Зазвичай проводиться приблизно через шість-дев'ять років після первинної. Потрібно при появі навіть невеликих тріщин на старих шарах мастики. Існує кілька способів її проведення. Шви можуть бути повторно замазані поверх старого герметика або заклеєні спеціальною стрічкою, але тільки якщо використані раніше матеріали ще не втратили свої властивості (еластичність, вологостійкість). Інший спосіб передбачає попереднє видалення старого герметика, його місце заповнюється новим і покривається мастикою. Також існує третій метод, який вимагає найбільш капітального підходу. Здійснюється повне очищення стиків і всі матеріали наносять заново.

Таким чином, герметизація міжпанельних швів - завдання не з простих. Для її ефективного виконання обов'язково потрібні спеціальні знання і навички.


Похожие страницы:

  1. Особливості будівництва будинків з цегли
  2. Особливості вибору вуличних світильників
  3. Особенности и виды герметизации межпанельных швов
  4. ​Что нужно учитывать при выборе входной двери
  5. ​Поняття про деформації і напружених