Октябрь 19, 2018 – 19:46

Якщо у вас виникли проблеми з трубами, не поспішайте викликати майстра. Можливо, там просто накопичилися забруднення.

Тоді просто необхідно усунення засмічень каналізації. Це можна зробити, в першу чергу, за допомогою народних засобів. Найчастіше використовують звичайний окріп. Рясно заливаєте в каналізацію гарячу воду, і якщо там невелике забруднення, все моментально проштовхне. Також можна засипати додатково в зливний отвір лимонну кислоту - вона відмінно роз'їдає жир. Якщо кислоти немає, візьміть звичайну соду і залийте її замість води оцтом. Така взаємодія виділяє газ, добре пробиває пробку зі сміття. Якщо просто потоком рідини засмічення у ванній або мийці не змивається, спробуйте застосувати вантуз. Наповніть ємність водою і кілька разів інтенсивно попрацюйте цим пристосуванням. Якщо ж і після цього результат немає, значить, ви маєте справу з великою пробкою.

Використовуйте хімічні засоби

Для очищення каналізації зараз спеціально продаються хімічні засоби, в основі яких є кислоти і луги. Найвідоміші з них ви напевно знаєте - «Кріт», «Доместос», «Містер Мускул» і т.д. Спочатку обов'язково прочитайте уважно інструкцію. Зазвичай ці кошти рекомендують застосовувати не для боротьби з засмічення, а їх профілактики. Краще відразу залийте трубу рідиною, помітивши, що вода стала гірше проходити, ніж чекайте, поки все остаточно заб'ється, і прочищення каналізації стане неможливою.

Самые точные курсы криптовалют Вы можете узнать прямо сейчас!

механічний спосіб

Чи не кожне очищає коштів може впоратися з серйозним забрудненням каналізації. І тоді вам не обійтися без механічних інструментів - троса або дроту з наконечником. Зверніть увагу, що в магазинах продаються окремо троси для ванної та туалету, а також для дому та промислових цілей. Такий спосіб напевно допоможе вам пробити засмічення, а в іншому випадку вам точно доведеться викликати сантехніка - самі ви впоратися не в змозі.

підводимо підсумки

Таким чином, ви дізналися про основні способи очищення каналізації самостійно в домашніх умовах. Особливі навички вам для цього не потрібні, достатньо наявності підручних засобів. Однак це ефективно тільки при засмічення на початковій стадії. Якщо ж каналізація вже встигла забитися грунтовно, тоді без допомоги майстра вам вже не обійтися.


Похожие страницы:

  1. Очищение канализации в домашних условиях
  2. ​Поліуретанова наливна підлога
  3. Будівництво Лазні Своїми Руками Дах
  4. ​Поняття про деформації і напружених