Январь 11, 2018 – 19:34

Ідеально розставлені сковорідки і крупи, що не висипаються вам в ноги - це не штучний світ кінострічок, а дуже навіть близька реальність. Але до цього прийти вдалося не відразу.

Суміш особистого досвіду, досвіду призерів міжнародних гран-прі і знання останніх технологій, привело мене відразу до декількох контрінтуітівное принципам організації кухні, якими я сьогодні поділюся.

І так, що потрібно для того, щоб розмістити на кухні багато і розумно.

Віддавайте перевагу висувним ящиків, а не шаф.

Коли ви використовуєте висувні ящики, ви бачите всі його вміст і у вас не буде «чорних дір» в кутку шафок, в яких зазвичай живе щось старе і забуте. Висувні ящики також можна підсвітити, і вам самим елементарно буде простіше дістатися до необхідних речей.

Секрети трендового стилю. Дизайн інтер'єра

Використовуйте простір на стінах.

Не забувайте, що на стінах ви можете добути додаткове зберігання. Встановіть контейнери для столових приладів, магніт для обробних ножів, гачки для улюблених чашок або навіть тримач для кухонних рушників.

Секрети трендового стилю. Дизайн інтер'єра

Не ігноруйте відкриті полиці.

Спростіть всім членам сім'ї пошуки коханої тарілки і зберігайте частина щоденної посуду на відкритих полицях. Це не тільки створить затишок на вашій кухні, але і гарантує порядок на цих полицях.

Секрети трендового стилю. Дизайн інтер'єра

Однакові контейнери ваші найкращі друзі.

Профессиональный и качественный дизайн и ремонт под ключ заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Повірте, гречка набагато краще тримає форму в прозорому контейнері ніж в пакеті, який так і норовить розірватися. Зберігайте всередині ящиків все в однакових контейнерах, який можна ставити один на інший і так ви виграєте багато простору. Буде ще простіше, якщо контейнери будуть прозорі і ви відразу будете бачити де що стоїть.

Секрети трендового стилю. Дизайн інтер'єра

Використовуйте роздільники.

Відразу ж за контейнерами купуйте роздільники. Будь-ящик стане набагато зручніше, якщо є роздільники. Починаючи з столових приладів, закінчуючи кришками від сковорідок і каструль. Спеції, прилади, кухонні дрібниці, побутова хімія - все буде простіше, якщо правильно розділити.

Секрети трендового стилю. Дизайн інтер'єра

Не порушуйте правила.

Якщо ви вже зважилися зберігати скляні форми окремо від пластикових лотків - робіть це завжди. Звичка - найкраща подружка чистоти і акуратності на вашій кухні. Полюбіть своє простір, і воно вам відповість взаємністю.

Секрети трендового стилю. Дизайн інтер'єра

Взаємністю дадуть вам і рідні, тому що по моїй особистій статистиці, грамотно оформлена кухня приносить радість всім.


Похожие страницы:

  1. Маленькой кухне — большое хранение. 6 лайфхаков для кухни
  2. Правильний підбір меблів для гармонійного будинку
  3. ​Проектування ідей для U-подібної модульної кухні