Июль 29, 2018 – 19:16

Лежачий поліцейський - це штучна нерівність дороги, яка обладнується на проїжджій частині, щоб в примусовому порядку обмежити швидкість руху транспорту на даній ділянці магістралі.

Купить "лежачего полицейского" Вы можете на сайте http://tov-amarant.com.ua/lezhachiy-politseyskiy.html по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Найбільш ефективне застосування цих пристроїв в наступних місцях:

біля будівель громадського призначення;

біля дитсадків, лікарень, навчальних закладів;

в зоні стоянок, АЗС, центрів логістики;

перед шлагбаумами і в'їздами на підприємства, і т.д.

Лежачий поліцейський проводиться з гумової суміші чорного кольору з посиленими фізико-механічними властивостями. Можуть експлуатуватися при температурі від -40 до + 50 градусів за Цельсієм, і витримувати тиск до 4 т. Також існують версії ІДН, зроблені з полімерно-піщаної композиту, які ми не продаємо і купувати не рекомендуємо !!!

У виробах виконані пази-виступи, які служать для з'єднання між собою. До дорожньому покриттю «лежачий поліцейський» кріпиться за допомогою анкерів.

Одне з основних переваг штучних дорожніх нерівностей то, що вони легко обладнуються і демонтуються під час виконання ремонтних робіт, або при заміні окремих частин самого блоку.

Компанія "Антіпарк" пропонує доставку на об'єкт Замовника та послуги з установки лежачих поліцейських.

Види лежачих поліцейських

Лежачі поліцейські мають різну ширину: 350мм, 500мм і 900мм. Найбільш дешевим і ефективним ІДН є ІДН-350. Даний тип штучних дорожніх нерівностей забезпечує максимальне зниження швидкості автомобіля, тому рекомендується до використання у внутрішньодворових територіях, на парковках торгових центрів і в підземних паркінгах. ІДН-350 не є "ГОСТІВСЬКА", тому не підлягає прийманню ГИБДД Росії.

ІДН-500 може встановлюватися на дорогах загального користування, за якими не здійснюється рух громадського транспорту: автобусів і тролейбусів. У разі установки лежачого поліцейського на маршрутах громадського транспорту необхідна установка ИДН-900.

Установка лежачого поліцейського

Установка ІДН проводиться за допомогою перфоратора і ударні гайковерти. Для початку необхідно рулеткою виміряти ширину перекривається проїзду. Після цього проводиться викладка елементів ІДН на дорогу: кінцевих - по краях, середніх - в середині. Крізь отвори лежачого поліцейського проводиться буріння отворів перфоратором з буром діаметром 12мм. В пророблені отвори забиваються металеві анкери 12х100мм, які затягуються за допомогою ударні гайковерти. Варто відзначити, що металеві анкери не входять до вартості ІДН і купуються за окрему плату.

При установці лежачих поліцейських варто дотримуватися необхідних заходів обережності, щоб програми встановлення був збитий проїжджаючим по дорозі автомобілем!

Також на дорогах загального користування необхідна установка відповідних дорожніх знаків. Для позначення лежачих поліцейських використовується кілька знаків дорожнього руху. Знак 1.17 установлюється заздалегідь і позначає всю ділянку з встановленими ІДН з обох сторін, знак 5.20 повідомляє про самому місці знаходження лежачого поліцейського.


Похожие страницы:

  1. ​Изготовление вина
  2. ​Паркани з профнастилу
  3. ​"Лежачий полицейский"