Февраль 19, 2018 – 18:51

Квартири в новобудовах: плюси і мінуси Потрібно добре і детально вивчити всі достоїнства і недоліки приобретаемому житла, так як планується жити там все життя. Так як покупка ця велика, а не хочеться прог з вибором. Хочеться врахувати всі нюанси і бути в підсумки задоволеним придбанням.

Плюси квартири в новобудові:

Виграш в ціні. У новобудовах, особливо на рівні котловану, квадратний метр житла, коштує набагато дешевше.

ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк» — новостройки, которые побуждают сменить Киев на Бровары благодаря не только цене, но и отзывам, купив квартиру здесь - Вы гарантированно получаете жилье своей мечты.

Розстрочка, часткової будівництво. Новобудова від забудовника може бути придбаний Не тільки за готівковий розрахунок і іпотеку, але і в розстрочку, часткової будівництво. В ОКРЕМИХ випадках, це вигода для покупця.

Сучасне планування. Планування квартир в новобудовах Дивують своїм різноманіттям, унікальністю, зручністю і практичністю. Можна вибрати квартиру на будь-який смак. Тим більше, що багато забудовників пропонують організувати планування, складену покупцем особисто, якщо придбати житло у них на рівні будівництва.

Сучасні технології. При будівництві житлових об'єктів, будівельні компанії використовують нові технології, сучасні засоби і матеріали. Це якість і екологічність.

Юридична чистота. При покупці житла в забудовника, можна не турбуватися про те, що через кілька років з'явиться ще якийсь господар вашої квартири. Всі документи вже підготовлені забудовником, угоду супроводжують грамотні фахівці. Це економія часу і нервів.

Паркінг. Проблема паркування автомобілів дуже гостра в нашій країні. Напевно, всі стикалися з такою проблемою. У більшості новобудов намагаються цю проблему вирішити і організовують спеціальні території для паркування авто власників, підземні парковки і ін. Вважайте, з покупкою нової квартири ви Купуючи і місце для свого автомобіля.

Нове житло. Ви будете першим і Єдиним власником квартири. Все з нуля, все з чистого аркуша. Ремонт, оздоблення, меблі буде зроблено персонально для вас. Для багатьох людей цей аспект є дуже важливим.

Інфраструктура. При планування нового житлового об'єкта, особливо якщо воно буде побудовано в передмісті, завжди закладається інфраструктура. Адже сьогодні це дуже важливо, щоб поруч були магазини, перукарні, дитячі садки, школи, поліклініки, фітнес центри і ін. Ви можете Ознайомитися з проектом і бути впевненим, що поруч з вашим будинком буде все необхідне.

Комфорт і безпеку. Багато забудовників пропонують покупцям додаткові опції, такі як відеоспостереження території, під'їздів, сходових майданчиків, які охороняються, пожежні засоби безпеки, шлагбауми при в'їзді на територію об'єкта, вихователів на дитячому майданчику житлового об'єкта та ін.

Простота угоди купівлі-продажу. Завдяки тому, що забудовник є продавцем, документи всі підготовлені ним. І процес угоди купівлі-продажу буде дуже швидкими і спрощеному.

Хороші сусіди. Купити квартиру в новобудові можна тільки купити, чи не Отримати в допомогу від держави. Тому можна бути спокійним за соціальний статус ваших сусідів.

мінуси:

Ризики. Купуючи квартиру в новобудові на рівні котловану, ви йдете на певні ризики. Тому будьте дуже уважні і пильні при укладанні договору. Довіряй тільки надійним забудовником.

Недостатній розвиток інфраструктури в перші роки проживання в новій квартирі. Щоб організувати повне функціонування всієї інфраструктури, необхідно час. В середньому це 1-2 роки. Доведеться потерпіти поки всі об'єкти проекту будуть закінчені.

Витрати на ремонт. Треба врахувати, що яку б квартиру ви НЕ купували: з чистове або чорновою обробкою, потрібно закласти і додаткові витрати на ремонт квартири.


Похожие страницы:

  1. ​Які є види побутових насосних станцій
  2. ​Новобудови з обробкою у Луцьку
  3. ​Поліуретанова наливна підлога
  4. Всесторонний обзор сантехники