Апрель 20, 2020 – 19:47

Багато дизайнерів при оформленні вітальні керуються двома основними принципами: функціональність і мінімалізм. Ці правила стосуються і заміських котеджів, і малогабаритних квартир.

Сьогодні це не просто предмет м'яких меблів, на якому можна комфортно розташуватися перед телевізором, це елемент прикраси кімнати, а також інструмент розмежування її простору.

Кутові дивани мають кілька вагомих переваг перед своїми побратимами:

- гарний зовнішній вигляд меблів здатний прикрасити будь-який інтер'єр;

- подібна конструкція економить простір вітальні, і цей фактор особливо -важен в малогабаритних квартирах;

- кутовий диван легко трансформується, створюючи додаткове спальне місце;

- модульні типи меблів розкривають простір для фантазії при оформленні інтер'єру.

Найчастіше кутові дивани львів встановлюють у вітальні, але це далеко не межа можливостей. Вони гармонійно виглядають в кабінеті, офісі, спальні і навіть на кухні, головне - підібрати підходящий варіант. Такі дивани виглядають набагато вигідніше, ніж звичайні моделі і комплект крісел. Вони можуть розмістити багато людей, і це дуже корисно, якщо ви часто збираєтеся великою компанією. На такому дивані середніх розмірів може зручно відпочивати до семи чоловік.

Приділяйте увагу матеріалу, з якого зроблена меблі, а також механізму розкладання. Якщо ви бажаєте використовувати кутовий диван як спальне місце, то найбільш підходящою моделлю стане «єврокнижка». Не варто вибирати вироби зі шкіряною оббивкою, так як постільна білизна буде постійно скочуватися на ньому.

Якщо мова йде про однокімнатну квартиру, краще за все купити вітальню модульного типу, яка значно заощадить простір, і поставити на кухню невеликий кутовий диван. Такий варіант дозволить розвантажити кімнату від зайвих меблів і забезпечити додаткове спальне місце для гостя, якщо той вирішить залишитися на ночівлю.

Якщо вітальня має велику площу, кутовий диван можна розмістити посередині кімнати. Таким чином можна урізноманітнити інтер'єр і візуально розділити приміщення на кілька зон. Наприклад, щоб відокремити робочу зону від зони відпочинку, можна використовувати диван у формі півкола. Але такі моделі не трансформуються, тому автоматично відпадає питання додаткового спального місця.

Кутові дивани модульного типу - це справжня знахідка для творчих людей. Такі меблі дозволяють іноді оновлювати інтер'єр, експериментуючи з окремими секціями.


Похожие страницы:

  1. Кредитование онлайн
  2. Кухні на замовлення
  3. Меблі для ванної кімнати
  4. Вентильовані фасади
  5. Новобудови Києва