Июль 14, 2018 – 18:04

Раковина для ванної є неодмінним атрибутом як міської квартири, так і приватного будинку. Вона відноситься до категорії санітарно-технічних приладів та служить для забезпечення збору стічних вод та пропуску їх в каналізацію.

Раковини в основному використовуються в ванних кімнатах для вмивання, але іноді використовуються і на кухні. Хоча останнім часом для кухні все більше купуються мийки. Ми детально поговоримо саме про раковинах.

Від мийок раковини відрізняються як великим розміром, так і більш естетичним оформленням. Якщо ви вирішили встановити раковину у ванній, то передбачте, як вона буде поєднуватися з основним атрибутом приміщення - ванною. Краще, якщо раковина буде з кераміки. А ось на дачі, наприклад, можна і що-небудь простіше.

Качественная и оригинальная плитка Opoczno купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Всі раковини класифікуються за кількома параметрами. Розглянемо основні, ті, на які покупець зазвичай звертає увагу.

Матеріали для раковин:

  • Емальовані сталеві. Вони бувають як знімними, так і з приварним виступом. За величиною виступу раковини діляться на п'ять основних груп (в залежності від довжини, ширини і глибини);
  • Керамічні, які поділяються за своєю формою на овальні, напівкруглі і прямокутні. Є ще раковини кутові і трапецієподібні.
  • З мармуру (штучного або натурального). Недолік - поверхня пориста і сильніше забруднюється.
  • Є ще раковини зі скла, кориана, але вони використовуються рідше. Сантехніка для вмивання можуть виготовлятися і зі спинкою, що оберігає стіни від попадання на них води.

    Конфігурація раковин:

  • Тюльпан. Складається з двох частин - чаша (або чаші) і п'єдестал. Раковини такої форми, незалежно від кількості чаш (одна або дві) прикріплюються до стіни спеціальними кронштейнами. Така раковина не завжди зручна, так як її висота - 75 см. Зрозуміло, що якщо в будинку є маленькі діти, то вмиватися в ній вони не зможуть. Тому вам необхідно буде якось підняти за допомогою додаткової підставки під її основу. А ось зменшити висоту купленої раковини, ви вже не зможете.
  • Фігурне. Така модель дуже зручна для дітей і людей з обмеженими можливостями. Вона може мати спеціальні підставки для туалетного приладдя і поручні. Система кріплення чаші дозволяє проводити її регулювання по висоті і положенню.
  • Настінна. За допомогою кронштейнів закріплюється на стіні. Фахівці як недолік відзначають, що при використанні такої раковини необхідно подбати про те, як і чим «укрити» місце під нею. Вид відповідних до неї труб естетизму в оформленні не додає. Однак при творчому підході можна зробити під раковиною щось на зразок тумбочки, яка і в господарстві буде не зайвою.
  • Вбудований тип. Такі раковини «врізаються» в тумбочку. Але вони займають досить багато місця.
  • Умивальник каскадного типу. Особливу популярність має в європейських країнах. Для такої раковини змішувач абсолютно не потрібно. Вода стікає прямо в раковину широкої струменем, тому умивання відбувається прямо з раковини.

    Як вибрати раковину.

    При виборі раковини в першу чергу слід орієнтуватися на розмір приміщення, для якого вона призначена, а також на те, як впишеться раковина в загальний дизайн кімнати. Перед тим, як піти в магазин за покупкою, визначитеся з місцем установки раковини і зробіть необхідні заміри. Потрібно врахувати не тільки, вміститься раковина чи ні, але і подумати про зручність користування нею всіма членами сім'ї.

    Подумайте і про тип змішувача для раковини. Справа в тому, що одні моделі раковин випускаються з готовим посадковим гніздом під змішувач, а інші - ні. Такі раковини підходять, якщо ви вирішили кріпити змішувач на стіні або на стільниці. Якщо ви вирішите ставити раковину не самостійно, тоді варто скористатися послугами відомих фірм, які виконують сантехнічні роботи в СПб та інших містах. Некачесвенно поставлене виріб потім може обернутися великим потопом сусідів знизу і зайвими матеріальними витратами на подальший ремонт.

    Ну і, звичайно, врахуйте ваші матеріальні можливості. Вибирайте раковину, щоб вона радувала ваш погляд. Адже раковина постійно на виду, і від її зовнішнього вигляду і способу установки створюється загальне враження про приміщення.


    Похожие страницы:

    1. Вибираємо меблі для ванної кімнати
    2. Купить раковину для ванной правильно
    3. Как выбрать вентилятор для котла
    4. Купити квартиру від забудовника