Февраль 9, 2017 – 16:38Купити нову квартиру від забудовника можна на будь-якому етапі, при цьому Ви маєте можливість стежити за ходом будівництва та отримувати достовірну інформацію про застосовуваних технологіях і матеріалах. Ще один приємний момент - вартість квартир на початковій стадії будівництва помітно нижче, ніж на завершальних етапах. Природно, що покупка житла в будинку, що будується має і свої ризики, але компанія багато років присутній в галузі і підтверджує свою надійність, зводячи багатоквартирні будинки.

Комфортне житло вам можуть запропонувати новобудови Рівне, ціна якого вас неодмінно приємно здивує.


Придбання квартири в ЖК від забудовника гарантує як високу якість житла, так і мінімальні ціни на квартири, що будуються. У нас передбачені зручні програми іпотечного кредитування і розстрочки, а всі новобудови на стадії будівництва застраховані. Ми ведемо забудову в різних районах міста, тому Ви можете вибрати новобудови на стадії котловану в зручному для Вас місці або купити житло в споруджуваному будинку на завершальній стадії, в будь-якому випадку - забудовник гарантує кращі ціни.
Плюси придбання житла, що будується:

сучасні матеріали
Продумані планування, створені з урахуванням потреб покупців
Висока якість базової фінської обробки
Великі вікна і світлі балкони
упорядкована територія
Просторі і чисті місця загального користування в житлових комплексах
На перших поверхах розташовані комерційні приміщення (можливий продаж комерційних приміщень)

Вибираючи новобудову від забудовника, Ви робите вибір на користь надійної компанії з віковим досвідом робіт в області будівництва. Ми створюємо простір для комфортної та щасливого життя і пропонуємо вигідні умови для покупки квартири в іпотеку і розстрочку.


Похожие страницы:

  1. Будівництво будинку з дерева
  2. Плюсы квартиры в новостройке
  3. Що таке квартира погодинно?