Февраль 11, 2017 – 19:20

Готові комплекти відеоспостереження для будинку - це набір обладнання, призначений для самостійної установки з метою забезпечення безпеки домоволодіння. Такі набори включають в себе одну або дві відеокамери, пристрої, зберігання, зчитування і переробки записується камерою інформації, а також допоміжне обладнання, необхідне для установки і використання комплекту. Купити вуличні камери відеоспостереження або офісні в комплекті Ви можете, зайшовши в розділ і ознайомившись з представленими позиціями.

Камери відеоспостереження (комплект) використовуються для:

Фіксації і контролю порушень в розважальних і торговельних центрах, транспорті, місць великого скупчення людей.
Забезпечення безпеки в офісних, торгових і складських приміщеннях.
Гарантії збереження майна в приватних домоволодіннях, квартирах, на дачах.Системи відеоспостереження (готові комплекти) можуть встановлюватися разом з охоронною сигналізацією, що гарантує максимальну безпеку об'єкту.

Комплекти відеоспостереження для самостійної установки діляться на кілька видів:

для вулиці;
для будинку;
для офісу;
спеціалізовані;
комбіновані.

Домашні та офісні комплекти розраховані на установку в сухих, теплих приміщеннях з хорошою вентиляцією і оптимальним рівнем вологості. Купити комплекти систем відеоспостереження в Україні тих двох видів, а також комплекти для вулиці найчастіше прагнуть власники магазинів, офісів, приватних будинків і дач.

Комбіновані і спеціалізовані також користуються попитом. Вони використовуються для установки на вулиці, в розважальних закладах, в приміщеннях з важкими умовами середовища (в цехах, шахтах).
Характеристики готових комплектів камер для відеоспостереження

Оригінальні системи відео спостереження Ви можете придбати на сайті: ohrana.ua , ціни Вас приємно здивують.


Дозвіл камери;
Кути огляду камери (фіксовані, нефіксовані);
Наявність інфрачервоного підсвічування;
Ємність жорсткого диска, а також його наявність або осутствіе;
Спосіб зв'язку з сервером, якщо такий є (провідний, бездротової (3g, Wi-Fi));
Тип харчування: акумулятор, провідний.


Комплекти можуть бути оснащені кількома типами камер. Камери відеоспостереження вуличні призначені для зовнішнього розміщення, можуть бути подсоеденени як аналоговими кабелями, так і з передачею відео по wi-fi, або ethernet. Вуличні камери відеоспостереження також мають широкий діапазон робочих температур, високий клас ступеня захисту від вологи-пилу і оснащені більш антивандальним корпусом. Камери відеоспостереження вуличні купити можна в нашому інтернет магазині з доставкою по всій Україні. Камери вуличного відеоспостереження можуть бути використані в охоронних системах, як додатковий психологічний і юридичний фактор. Вуличні камери відеоспостереження купити можна як комплектом, так і окремо.

Купити готові комплекти відеоспостереження в Україні

Звернувшись в нашу компанію, що спеціалізується на продажу та встановлення охоронних систем, а також систем відеоспостереження ви зможете купити готові комплекти відеоспостереження в Києві.

Ціна на готові комплекти відеоспостереження, цілком конкурентоспроможна. Придбання цих виробів допоможе уникнути шкоди в разі зазіхань на ваше майно або зафіксує порушення і злочини, що здійснюються стосовно вас або вашого майна.

Вартість комплектів, представлених в нашому асортименті, залежить від характеристик і функціональності виробів. Вибір вуличної камери відеоспостереження, також як і внутрішньої - може стати швидким процесом, який не займає великих затрат часу, так як на сайті встановлені фільтри для зручності пошуку.


Похожие страницы:

  1. Установка відеоспостереження
  2. Травертин в дизайні будинку
  3. Поиск недвижимости для аренды
  4. Стиль городского освещения