Июль 10, 2018 – 11:38

Кладка, облицювання та оздоблення цоколя будинку

цоколь будинку

Цоколем називають елемент стіни, що зводиться на фундамент. Він є вразливим місцем зовнішньої стіни будівлі, так як на нього найбільше виробляються механічні та атмосферні дії.

Для того, щоб не допустити проникнення вологості в місцях стикування цоколя і стіни, необхідно в цьому місці прокласти гідроізоляцію. Зазвичай гідроізоляцію роблять руберойдом.

Оригинальные запчасти для холодильника Вы можете купить на сайте master-plus.com.ua/holodilnik/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Положення цоколя щодо зовнішніх стін будинку може бути таким, що западає, виступаючим і на одному рівні. Найбільш доцільним і розумним буде будувати будинок, який буде мати западаючий цоколь, оскільки так легше ховається гідроізоляція. Використання такого методу сприяє захистити цоколь від струменів косого дощу і дощова вода, стікаючи зі стін, також не стосується поверхні цоколя. Підстави стін будуть завжди сухими, а значить, в будинку не буде вогкості.

Економічність западаючі цоколя більш виражена, ніж виступає, тому як його ширина порядком менше, а так як осьова лінія стіни зміщена в сторону, то його передача зусилля на фундамент стає краще. Також западаючий цоколь, можливо, легко утеплювати і робити обробку з використанням будь-яких матеріалів (дикий камінь, цегла, фасадна плитка). Доцільно будівництво виступає цоколя в будинках, де планується присутність підвальних приміщень і стає необхідним забезпечення їх більшої теплоізоляцією.

Для зовнішніх тонких стін необхідна наявність саме виступає цоколя. Для такого типу цоколя обов'язково потрібно облаштовувати відливи, інакше реставрацією його обробки вам доведеться займатися набагато частіше. Найбільш невдалий варіант це коли цоколь будинку і зовнішня стіна знаходяться на одному рівні. Створюється не дуже гарний зовнішній вигляд з відкритою гідроізоляцією. При наявність тонких стін будинку і тонкого цоколя внутрішня сторона стін будуть відволожуватися, і на вікнах буде накопичуватися конденсат.

Керамічну плитку і силікатна облицювальна цегла використовувати у вигляді обробки недоцільно, оскільки в зимовий час в сильні морози ця обробка покривається льодом і плитка частково відколюється. Найнадійніший (і в той же час найдорожчий варіант) - це робити обробку цоколя будівлі, використовуючи дикий камінь. Але використання такого варіанту фінансово подужає не кожен, до того ж має бути відповідність між обробкою будинку і обробкою цоколя. Простіше реставрувати після зими декоративну штукатурку, та й проста штукатурка поправляється нескладно. І на таку обробку не доведеться багато витрачатися


Похожие страницы:

  1. ​Дефекти облицювання: і її типи та усунення
  2. ​Вибір стабілізатора напруги для будинку
  3. Кладка, облицовка и отделка цоколя дома
  4. Види будівельних матеріалів для фасаду будинку