Март 3, 2017 – 21:44


. Виконання даного виду робіт охоплює більш широкий спектр змін як у зовнішній, так і у внутрішній обробці приміщення. Як правило, відбувається заміна несучих конструкцій, систем комунікацій, електричної проводки, систем водопостачання, обігріву та кондиціонування, каналізації. При необхідності наші фахівці замінять старі вікна і двері, стеля, можливий монтаж теплої підлоги з гідроізоляцією, вирівнювання стін.

Вы можете сделать эротический масаж киев и получить незабываемое удовольствие.Повна реконструкція. Це один з найдорожчих видів ремонтних робіт, актуальний для будівель в аварійному або близькому до такого стані. У цьому випадку не обійтися без перепланування приміщення, в тому числі перебудови стін, даху, може знадобитися заливка нового фундаменту, зміна кількості поверхів і т.п. Професіонали нашої компанії використовують для такого ремонту спеціальну будівельну техніку із залученням різноманітних фахівців.


Який би ви не вибрали вид ремонту будинку, ми докладемо всіх зусиль, щоб результат виправдав очікування всієї родини. Кожне приміщення буде підкорятися один одному, таким чином, професійний дизайнер забезпечить цілісність і єдність всього будинку. Фахівець також за потреби план всіх поверхів будівлі, виконає зонування. Після того як буде визначена загальна концепція будинку він підготує макети або ж його віртуальні моделі. Ваші побажання завжди будуть враховані і, якщо це знадобиться, ми внесемо всі коригування.
Планування дозволяє зробити загальний вигляд будинку після проведення ремонтних робіт. На цьому етапі фахівці беруть до уваги всі деталі, аж до розташування вимикачів, розеток і т.п. Також не варто нехтувати естетичної складової і ще на початку планування підібрати стиль інтер'єру і його кольорове оформлення. І тільки після закінчення підготовчого процесу наші майстри приступлять закупівель та ремонту будинку.


Похожие страницы:

  1. Двері з металу в будинку
  2. Повітряне опалення будинку
  3. ​Якісна плівка для будинку
  4. Капітальний ремонт будинків
  5. Травертин в дизайні будинку