Декабрь 17, 2017 – 17:26

Хліб - це не просто, хліб- це складний за складом продукт, важлива якість і кількість кожного інгредієнта. Акцент на точність, педантичність до роботи, акуратність, любов до деталей.

Хліб - важливе і найбільш доступне джерело незамінних для поповнення життєвих сил елементів - жирів, вуглеводів, мінеральних речовин. Крім того, це істотне джерело вітамінів групи В, які сприяють зростанню, покращують травлення і розумові здібності. Нарешті, хліб - джерело необхідних організму мінеральних речовин: калію, кальцію, магнію, натрію, фосфору, заліза. Також Ви можете придбати смачні багети в києві по найвигіднішій вартості на сьогодняшній день.

Аромат свіжоспеченого хліба вважається одним з найбільш спокусливих і хвилюючих. Він навіває думки про домашній затишок, спокій, щастя і умиротворення. А як приємно відкусити рум'яну і хрустку скоринку і відчути ніжний смак пористого м'якушки! Саме таким виходить хліб, приготовлений пекарями «Буланжері Артісан» (французькою – Boulangerie Artisan) за старовинною технологією, більше інформації Ви можете дізнатися за посиланням http://artisan-boulangerie.ua/ua/. Хліб тут готується як за старих часів, на натуральній заквасці, без застосування дріжджів. Він, як і належить, довго «дозріває», буханки формуються вручну, зберігаючи тепло рук майстрів, а потім випікаються на кам'яному поду - як у справжній російській печі. Хліб, приготовлений таким способом, довго не черствіє, він легкий, м'який, дуже ароматний і шалено смачний!


Похожие страницы:

  1. Кухні на замовлення
  2. Зістарений паркет
  3. Дача за одну неделю