Октябрь 20, 2017 – 08:10

Газобетон популярний штучний кам'яний матеріал, який повсюдно використовується в даний час. Він має пористу структуру, заповнену на 85% газом або повітрям. Газобетонні блоки мають цілу низку переваг:

економічність

енергоефетивності

екологічність

Мала вага

Простота і зручність обробки.

Цей конструкційно-теплоізоляційний будівельний матеріал застосовується для зведення будівель заввишки в декілька поверхів, при цьому він забезпечує достатню теплозахист, тому немає необхідності в проведенні додаткового утеплення.

Вы можете приобрести качественные газобетонные блоки на сайте http://alex-group.com.ua/stenovie-bloki/gazoblok/ по самой выгодной стоимости на сегодняшнйи день.

На нашому сайті представлений великий вибір таких товарів:

Газобетонні блоки різної щільності (від D300 до D600) і

форми (паз-гребінь або прямий);

Перемички з газобетону

U - блоки

Інструмент для кладки газобетону

Клей для газобетону

Блоки другого сорту

Пазогребневі плити (ПГП)

Збірно-монолітне перекриття

Економічна ефективність при використанні газобетону

Газобетонні блоки мають невисоку вартість, забезпечують хорошу тепло і звукоізоляцію, мають досить високу вогнестійкість. В їх складу не входять шкідливі присадки, радіоактивні елементи, полімери та важкі метали. Матеріал використовують для будівництва різних об'єктів, починаючи від промислових і житлових будівель, і до всіляких сільгосп об'єктів, приміщень соціальної спрямованості та ін. Вся продукція, відповідає будівельним ГОСТам і має відповідні сертифікати якості.


Похожие страницы:

  1. ​Как купить алкоголь онлайн
  2. ​Стиль міського освітлення
  3. Стиль городского освещения