Июнь 6, 2018 – 18:39

Гірський велосипед дозволяє своєму власникові комфортно кататися як по міських дорогах, так і по гірських стежках і крутих спусках. Цей тип велосипедів також називають MTB - від англійського mountain bike.

Щорічно виробники представляють нові колекції вдосконалених моделей гірських велосипедів, що дозволяє підібрати ідеального двоколісного друга для чоловіків, жінок, дітей і підлітків.

Для чого потрібен гірський велосипед?

Ви можете придбати гірський велосипед з пробігом за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Як випливає з назви, такий велосипед призначений для швидкісної їзди по гірському рельєфу і пересіченій місцевості. Однак практика показала, що гірський велосипед - досить універсальний тип велосипеда: на ньому з однаковим комфортом можна пересуватися по місту, брати участь в спортивних змаганнях і влаштовувати тривалі подорожі.

Як вибрати правильно?

Якщо Ви хочете придбати гірський велосипед, то нагадаємо про основні правила вибору двоколісного друга для подорожей по гірських стежках і міських дорогах.

Зверніть увагу на раму

Раму велосипеда підбирають відповідно до зростання власника. Її висота повинна бути дорівнює відстані від підлоги до пояса велосипедиста за вирахуванням 10см, а руки повинні вільно діставати до керма в напівзігнутому стані. Для виготовлення рами використовуються хромомолібденовая сталь, сплави титану або алюмінію, вуглепластик.

За типом рами, особливою популярністю користуються хардтейли. А також бувають двухподвесние велосипеди, які відмінно підходять для катання по бездоріжжю, завдяки наявності двох амортизаторів.

форма сідла

Форма сідла залежить від того, для яких цілей вибирається велосипед. Якщо Ви плануєте здійснювати тривалі прогулянки, то краще вибрати широке і довге сідло, а для швидкісного катання підійде вузьке.

Діаметр коліс

Бажано вибрати велосипед з великим діаметром коліс, так як тривалі прогулянки на ньому будуть комфортніше. Крім того, актуальними будуть алюмінієвий обід зі спицями на широких покришках з грунтозацепами.

гальма

Коли мова йде про гальма, основним фактором є, звичайно, їх надійність. Зверніть увагу на моделі з дисковою гідравлічною системою гальм.

швидкості

Перемикач швидкостей може бути виконаний у вигляді поворотного кільця або важеля. Що вибрати - залежить тільки від Ваших особистих переваг.


Похожие страницы:

  1. Каркасное домостроение: отличительные особенности технологии
  2. ​ Диммери для регулювання інтенсивності освітлення уиепление фасадов
  3. ​Уличное освещение предназначено для подсветки объектов и тротуаров, в ночное время суток.
  4. ​Патент на программное обеспечение или авторское право: все, что вам нужно знать
  5. ​ Ігор Миколайович Янковський - майбутнє інновацій і нових технологій