Январь 21, 2019 – 18:46

Найчастіше опалювальні радіатори асоціюються з чавунними батареями, популярними при Радянському Союзі. Зроблені на совість, вони порядком спотворювали інтер'єр громіздкістю і простотою. Тому подібні конструкції приховували під кованими решітками або портьєрами. Але дизайнери впоралися з цією проблемою, створивши багатофункціональні і привабливі радіатори.

Вы можете купить радиаторы декоративные по самой выгодщной стоимости на сегодняшний день.

Сучасні дизайн радіатори справляються з безпосереднім завданням обігріву приміщення, і естетично не вибиваються із загального оформлення. Для створення такої побутової техніки використовуються різні матеріали: чавун, сталь, деякі сорти деревини, міцне скло, сплав міді та алюмінію.

експлуатаційні характеристики

Оригінальна конструкція, авторський дизайн і естетика не залишаться без уваги покупця. Але чи виконують дизайнерські радіатори пряму функцію обігріву приміщення на 100%? Для цього варто розібратися з особливостями опалювального обладнання цього виду. Всі вироби виготовляються за сучасними стандартами якості і мають такі характеристики:

різноманітність моделей і конструкцій - існують химерні форми і варіанти з настінним і підлоговим кріпленням;

надійність і безпека - дизайн радіатори адаптовані під установку в дитсадках і лікарнях з радянською системою опалення;

простота - використання техніки не вимагає професійних навичок;

економічність і доступність - вбудований регулятор температури дозволяє економити теплову енергію;

міцність - додаткове покриття захищає дизайнерські радіатори від корозії металу, механічних пошкоджень і перепаду температур.

Гармонія і безпеку

Сучасні виробники пропонують дизайнерські радіатори звичної вертикальної і горизонтальної форми, а також моделі з нестандартними рішеннями. Стосується це і до кольорової гами, тепер покупцеві доступна класика, модерн або арт-хауз.

Важливо, що світові виробники враховують не тільки зовнішній вигляд і конфігурації опалювальної техніки, а й безпеку. Скошені кути, захисні крани і абстрактні м'які форми не є небезпечними маленьким дітям і домашнім тваринам. Тому подібна опалювальна техніка заслуговує на увагу покупців.


Похожие страницы:

  1. ​Малярські роботи
  2. Благоустрій ділянки
  3. Вогнестійкі сейфи
  4. СИАЛІС де придбати?
  5. Школа англійської мови