Июль 7, 2018 – 19:26

Найчастіше, при виконанні ремонту приміщення в процесі облицювальної роботи ми стикаємося з виникненням небажаних дефектів. В першу чергу, дефекти з'являються при використанні матеріалу низької якості, а також в разі недотримання правил використання полотна або порушення традиційних вимог проекту обробки.

Розглянемо кілька видів дефектів, які можуть виникнути при облицюванні стін або стелі.

1. Поява наскрізних невеликих тріщин відбувається в результаті неправильного з'єднання плитки зі стіною або відсутністю спеціалізованих деформаційних швів, які допомагають міцно зафіксувати виріб. В результаті цих нюансів збільшується навантаження на облицювальний матеріал і він, не витримавши навантаження, швидко відшаровується.

Профессиональный ремонт квартир под ключ заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

2. отлипания плитки від накладеного розчину, що клеїть відбувається, в першу чергу, в результаті погано обробленої або зовсім не обробленої поверхні матеріалу від пилу і бруду, по-друге, від використання дуже жирних розчинів, не придатних для укладання даної плитки, а в останню чергу - це накладення дуже жирного шару плиткового розчину. Також відхід плитки може виникнути при небажаному ходінні по свіжоукладеному підлозі.

3. Відшарування матеріалу, використовуваного для облицювання з приклеєним розчином, може вийти, в першу чергу, в результаті погано очищеного підстави стелі або підлоги. Також, це може статися в результаті частих коливань конструкції. Це відбувається в місцях близько розташованих до залізничних колій або в місцях будівництва висотних будинків. Також це може утворитися при низькій стійкості підстави.

4. Поява спотворення малюнка, найчастіше, відбувається при неправильному дотриманні технології процесу облицювання. А часом це трапляється при виборі неякісного матеріалу. Слід дуже ретельно підходити до вибору обробного матеріалу, що б згодом не стикатися з неприємними наслідками.

При виникненні вищевказаних дефектів необхідно якомога швидше їх усувати. Це можна зробити, обережно піднявши відшарування неушкоджені плитки, які можна повторно використовувати. У разі відколювання плитки або наявності тріщин, її легко видалити зубилом з молотком або скарпеля. А на поверхні після видалення плитки, відколів засохлий розчин, можливо заново, після очищення поверхню, зрівняти поверхню стіни розчином і укласти плитку.

Якщо дефект утворився на зовнішній стороні будівлі, тоді буде потрібно буде купити штирові лісу, зібрати цю конструкцію і виконувати роботи вже з них (якщо висота будівлі дозволяє це зробити).


Похожие страницы:

  1. ​Види підйомних кранів і їх призначення
  2. ​Секрети ремонту. Як поміняти батареї опалення
  3. ​Дефекты облицовки: и ее типы и устранение