Ноябрь 26, 2018 – 18:05

Коли ставити стелю?

Натяжна стеля, є фінальною стадією обробки приміщення. Найголовніше, щоб при роботі і після установки не проводилося більше ніяких брудних робіт, таких як заливка підлог, штукатурка стін і т.д.

Ще одним моментом є поклейка шпалер. Клеїти до або після. Існує два види обробки стиків шпалер і стелі. Маскувальна стрічка, яку вставляють в утворену щілину, або клеїться стельовий багет. Якщо багет, то спочатку натягується стелю, а потім шпалери. Якщо ж в роботу йде маскувальна стрічка, то спочатку клеяться шпалери, а потім натягується стелю. Якщо роботи йдуть у ванній кімнаті, то в будь-якому випадку відразу укладається плитка, потім стелю

Лучший магазин кальянов предлагает Вашему вниманию огромный ассортимент товаров по самой выгодной стоимости на сегодняшний день. 

Скільки проводиться монтаж?

Монтаж натяжних стель від виробника займає близько від 1,5 до 3 годин, одна кімната. Залежно від складності і квадратури приміщення.

Яка висота втрачається при монтажі стелі?

Втрачається близько 4-х сантиметрів від нижньої точки стелі, але це тільки в за умови ідеально рівній поверхні. При вирівнюванні стеля може втратити ще кілька сантиметрів.

Що робити при порізі і прориві полотна?

Найперше, що потрібно зробити - це скріпити краю порізу скотчем, для того щоб плівка не розійшлася далі по лінії. Подальшу роботу проведе тільки майстер. Якщо поріз трапився під стіною то стелю можна реанімувати. Якщо ж дірка в середині то тут тільки два варіанти: заміна стелі або встановлення додаткового світильника, пожежної сигналізації, акрилові наклейки. При варіанті затоплення, не намагайтеся проколоти стелю самостійно і злити воду. У цьому випадку роботу краще довірити відповідному майстру. Крім процедури зливу води, майстер просушити простір за стелею, щоб уникнути появу грибка і цвілі.

Які світильники або люстри вибрати?

Бажано ставити світильники з енергозберігаючими технологіями. Вони не гріються, тому є найбезпечнішим варіантом для натяжних стель. Якщо ж ставляться світильники з галогенової або звичайною лампою, то потрібно знати, що обмеження потужності для них становить 35 ват. Інакше можна спалити стелю. У випадку з люстрами - для люстр зі стрімкими плафонами обмеження становить 10-15 см від стелі (у випадку зі звичайними або галогеновими лампами). Якщо люстра з енергозберігаючими лампами, то обмежень до відстані немає ніякого. Не бажано ставити плафони спрямовані вгору (не стосується енергозберігаючих ламп).


Похожие страницы:

  1. ​Частые вопросы про натяжной потолок
  2. ​Как работает брачное агентство?
  3. ​Технологія монтажу натяжних стель
  4. ​Вибір і види натяжних стель