Август 23, 2017 – 10:53

Правильне ведення фінансового обліку дозволяє власнику відчувати себе впевнено і, не відволікаючись, займатися своєю основною справою - розвитком бізнесу.

Але для грамотного ведення бухгалтерської документації на всіх ділянках, своєчасної підготовки та здачі звітності в податкову адміністрацію та фонди можна і не наймати штат бухгалтерії. Прекрасна сучасна альтернатива - БУХГАЛТЕРСЬКИЙ АУТСОРСИНГ

Компанія «Ваш Консультант» пропонує комплексне бухгалтерське супровід, а так само разові бухгалтерські послуги для організацій різних форм власності (як комерційних, так і некомерційних) та індивідуальних підприємців (ІП), що працюють як за традиційною системою оподаткування (Осно), так і що знаходяться на спеціальні податкові режими (ССО і ЕНВД). Крім цього ми надаємо послуги тим організаціям та ВП, які на даний момент не ведуть фінансово-господарську діяльність, але потребують підготовки і здачі нульової звітності.

Замовляючи послуги бухгалтерії на аутсорсинг у нас, Ви отримуєте комплекс, що складається з правильно оформленою документації, своєчасно підготовленої і зданої звітності до податкових органів та відповідні фонди. Що важливо, всі податки будуть розраховані і сплачено також вчасно. Укладаючи договір на бухгалтерські послуги, Ви не тільки економите, але й отримуєте кваліфіковану бухгалтерську підтримку і бухгалтерський супровід для всіх аспектів Вашого бізнесу на весь період роботи. У разі будь-яких проблем з податковою, пенсійним фондом, фондом соціального страхування, пов'язаних з обліком та звітністю, ми готові самостійно вирішити всі виниклі проблеми, захистивши Вас від неприємностей.

Якщо Ви вирішили скоротити свої витрати і позбутися від проблем у веденні бухгалтерії, то телефонуйте або пишіть і наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на Ваші питання.


Похожие страницы:

  1. ​Стиль міського освітлення
  2. Пластикові стінові листові панелі
  3. Септик для дачі без відкачування.
  4. Стиль городского освещения
  5. Травертин в дизайні будинку