Март 14, 2015 – 09:09

Багато людей впевнені в тому, що якісний будинок можна побудувати тільки в тому випадку, якщо в його основі лежить цегла або камінь. Тим не менш, сучасні технології будівництва дозволяють зводити будинки, які володіють набагато меншою вартістю, достатньою довговічністю і чудовими експлуатаційними якостями. Однією з таких технологій стане будинок на базі металевого каркаса. Найчастіше, металом виступає сталь, так що подібні споруди доречно називати і сталевими. Саме про це ми сьогодні і поговоримо.

 
Відзначається, що металокаркасні будинку володіють хорошою довговічністю, а зібрати його можна практично будь-яким доступним способом, як за допомогою саморізів, так і за допомогою зварювання. Таким чином, можна реалізувати розбірну або монолітну конструкцію відповідно.
Одним з головних переваг металокаркасу можна вважати те, що будівництво будинку з нього, на відміну від дерева або цегли, не піддаються усадці, гниття і не видають скрипу з часом, як деревина.

До того ж, зібрати сталеву конструкцію можна дуже швидко. Подібна властивість викликано тим, що вам не потрібно додатково обробляти металеві деталі, так як їх розміри завжди будуть точними, аж до міліметрів. Звичайно ж, метал не буде найдешевшим матеріалом, проте він дозволить значно заощадити на часі і вартості роботи майстра. Так що, фінальний рахунок може виявитися набагато менше, ніж у випадку з цегляними будинками.

Але, незважаючи на те, що в основі будинку лежить метал, ви не будете бачити, ні всередині приміщення, ні зовні його. Конструкція покривається сендвіч-панелями, тоді як внутрішня частина перекривається і обробляється плитами ГКГ або ж іншими, що підходять під ваші потреби, матеріалами. А ось прокладка комунікацій буде виконуватися всередині каркаса, що дозволяє приховати її від очей мешканців.

Всі світові технології зведення каркасних конструкцій з металу передбачають такі властивості стін, як тонкість і легкість. До того ж, в сталевих елементах присутні невеликі прорізи, які ще більше скорочують вагу. Разом з тим, корозії стіни не будуть піддаватися, а от з питаннями пожежної безпеки все буде, і зовсім відмінно.

Це робить металокаркасні споруди дуже серйозним конкурентом для традиційних виробничих або торгових приміщень. До того ж, зараз навіть при будівництві житлових будинків, каркасна технологія буде дуже хорошим варіантом, тим більше для тих замовників, які не бояться експериментувати.

Потрібно пам'ятати, що каркас включає в себе не прості прути або порожнисті труби. Замість цього використовується спеціальний термопрофіль. Він може вистояти при самих високих і низьких температурах, тому що погодні умови йому зовсім не страшні. До того ж, наявність повітряних прошарків робить метал "теплим" з внутрішньої сторони. В результаті, рівень збереження тепла буде практично таким же, як і в дерев'яних будинках, які вважаються лідерами за цим параметром.

Термопрофіль був винайдений вже півстоліття тому. До недавнього часу, він використовувався лише при будівництві невеликих конструкцій, серед яких кіоски, гаражі і так далі. Тим не менш, при належному утепленні, можна говорити про те, що навіть житлові будинки з термопрофілю є дуже успішним будівництвом, яке задовольнить потреби більшості замовників.

Справедливості заради, потрібно відзначити, що для зведення подібних споруд, необхідно скористатися послугами майстра, який би зміг виконати всі роботи з повним дотриманням технології. А це, в свою чергу, дозволить зробити будівля дуже міцним.


Похожие страницы:

  1. Зістарений паркет
  2. Отделка потолка на кухне
  3. Монтаж Дахи Своїми Руками
  4. Яка наливна підлога краще?
  5. Ковані альтанки для дачі