Російська лазня своїми руками

Май 4, 2014 – 14:52

Традиційно всякий російська, крім швидкої їзди, любить і російську лазню.Як казав Остап Бендер: «... це факт, і від нього не відмахнутися ...». Ми не збираємося співати дифірамби російській лазні і розповідати про її корисних і цілющих властивостях тому, що це давно всім відомо.Ми збираємося разом з вами затіяти будівництво російської Бані Своїми руками Dacne сюжет або у дворі будинку.І, якщо ви згодні, то давайте приступимо.

 

Планування будівництва російської лазні

 

Історія російської лазні і творчість В.Висоцького донесли до нас таке поняття, як лазня «по-чорному» - це коли відкритий вогнище і лазня «по-білому», якої власне ми сьогодні і користуємося.Існує ще таке поняття, як російська лазня всередині печі або «лазня».Але, досить історії, давайте розберемося в тому, як побудувати російську лазню і що для цього потрібно.

 
   
 • Перше - це вибір місця розташування лазні. Не забувайте, що ми живемо в 21 столітті і наша, навіть приватне життя, регламентована певними нормами співжиття.І якщо ви спочатку не продумаєте, яким чином і куди станете здійснювати водовідведення з лазні, то виникнуть проблеми з сусідами по ділянці, це в кращому випадку, а в гіршому - з еколого-природоохоронними структурами держави.Вода з лазні повинна виводитися: або в каналізаційну мережу (за наявності можливості), або у фільтруючий колодязь.
 •  
 
   
 • Другий, важливий пункт плану будівництва російської лазні - визначиться з обсягом парильної камери (приміщення).Досвід поколінь підказує, що найоптимальніший обсяг парилки на 4-х чоловік, з умовою, що всі вони одночасно можуть в ній перебувати і паритися.Для садибної (сімейної) лазні це нормальний обсяг, а на більшу кількість людей, то це вже солдатська баня.Чому важливий пункт обсягу парний? Зараз ми і отримаємо відповідь на це питання.Виходячи з кількості миються людей, планується: і обсяг мийного відділення (приміщення) та передбанник.Власне, ось і весь проект російської лазні, будівництво можна починати.
 •  
  rus_banya

Источник: checklidsconf.livejournal.com

Возможно, вам понравится:

Баня. У лазні треба танцювати від печі
Баня. У лазні треба танцювати від печі

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!


Похожие страницы:

 1. Будівництво Дахи Своїми Руками Відео
 2. Будівництво Лазні Своїми Руками Дах
 3. Будівництво Своїми Руками Фундамент