Март 23, 2018 – 16:21

Будівництво швидкомонтованих домовСколько сімей, а молодих особливо, мріє про власний будинок. На жаль, і раніше цю проблему швидко вирішити не вдавалося. Сьогодні ж, коли економіка залишає бажати кращого, до соціальної складової руки так і не дійшли. А час біжить невблаганно. І можна зрозуміти тих, хто день у день тулиться в маленькій квартирі, де живе вже три покоління. Зрозуміти можна і тих, хто, не витримавши цієї тісноти, орендує житло, віддаючи половину всіх зароблених грошей. Невже немає виходу?

Цегла будівельна в Києві придбати за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Вихід є, якщо побудувати бистровозводімий будинок, який за витратами буде значно нижче, ніж цегляний або блоковий. І по комфорту нітрохи не поступиться ім. А все завдяки канадською технологією, за якою випускаються складові будинок елементи. Головне - вони легкі, з невеликим питому вагу. Значить, і фундамент може бути полегшеним.

Такий бистровозводімий будинок, монтуємий з каркаса і деталей, виготовлених промисловим способом, спочатку призначався для вахтової роботи на Півночі. Тому і всі конструкції такого будинку зроблені з матеріалу, здатного протистояти морозам. Пізніше, коли швидкого спорудження довели свою спроможність, були розроблені кілька варіантів, що відрізняються за розмірами і кількістю кімнат. Відразу в декількох регіонах з різним кліматом почався монтаж таких будинків.

Бажаючі їх придбати швидко переконувалися в правильності свого рішення: значно заощаджуючи кошти, вигравали і в часі: кваліфікованої бригаді досить 7-10 днів для здачі під ключ швидкого спорудження.

Цегла будівельна придбати по найнижчій вартості на сьогоднішній день.

Принцип такий же, який вже майже століття використовують США, Канада, Австралія: там за місяць виростають цілі селища з таких будинків. А їх «начинка» нічим не від відрізняється від кам'яних або блокових будинків. У нас точно так же. Але, на жаль, далеко не скрізь, навіть в межах міста, прокладені сучасні комунікації і дороги. І це сьогодні єдиний мінус для повсюдного використання подібного швидкісного методу будівництва. Там же, де інфраструктура вже є, такий будинок - найкраще вирішення житлового питання для людей навіть із середнім достатком.

Але і для сезонного проживання, наприклад, дачі, бистровозводімий будинок буде відмінним житлом. Будівництво цегляного будинку і його монтаж не зашкодить навіть саду і городу, якщо такі є на дачній ділянці, адже важка будівельна техніка тут не потрібна. Значить, відпадає потреба її замовляти і оплачувати. Адже послуга підйомного крана і бульдозера вимагає високої оплати. І працює ця техніка в певний час. Так що під неї треба буде підлаштовуватися, що викликає певну незручність.

Кирпич строительный Киев , Кирпич строительный купить


Похожие страницы:

  1. Будівництво дерев'яних будинків Своїми Руками
  2. Будівництво каркасних будинків 5Х5 Своїми Руками
  3. Будівництво Фундамента Будинки Своїми Руками