Лазня своїми руками з бруса - у чому особливості будівництва

Март 13, 2015 – 13:28

На фото - баня из бруса, Відео на Будівництво лазень від Брюса

 

Натисніть кнопку Play, щоб побачити

 

Питання, як побудувати лазню з Брюса, voznikaet в кожному, хто sobralsâ obzavestis Таким чином neobhodimym об'єкти на ділянці заміського будинку.Щоб його вирішити, потрібно в першу чергу скласти проект будинку, після чого підрахувати всі обсяги робіт і необхідного матеріалу, і зробити свої висновки щодо матеріальних і трудових витрат. Природно, що дерев'яна споруда - це здорова атмосфера в приміщеннях, екологічно чистий матеріал, а крім того, краса дерева завжди цінується.

 

Для того щоб побудувати будівлю з цегли, необхідно володіти навичками муляра, в той час як використання бруса для зведення стін по трудомісткості набагато менше. Фото бани из бревна, Є, звичайно, свої недоліки і у дерев'яних споруд, але переваг більше.Тому так часто люди прагнуть побудувати дерев'яну лазню. Але і в будівництві дерев'яних споруд є свої тонкощі.Це, насамперед, стосується вибору матеріалу.

 

2 Що краще - брус або колоду?

 

На фото - баня из бруса своими руками, Відео за темою

 

Відео про будівництво лазні з колоди

 

колод стіни виглядають ефектніше, але і вимагають досить багато роботи при з'єднанні колод в кутах і на стиках з внутрішніми стінами.Vozvodimaâ Ванна Своїми руками від Брюса бути затребувані комплект bolšogo інструменти, купити досить бензопил.

 

Але і брус слід вибирати, орієнтуючись на такі фактори як:

 
   
 • Вологість матеріалу, яка не повинна бути більше 22, 5%.
 •   НІ широкий тріщини, Сучкова.  
 • Продукція повинна бути rovnymi без izgibov або perekosov.
 •  
 • Не допускається наявність синяви, що свідчить про нинішньому процесі гниття.
 •  
 • Не повинно бути також і слідів жука-деревоточця.
 •  
 

Коли вирішується питання побудувати лазню з колоди або з бруса, вимоги до матеріалу висуваються однакові.Крім вибору якісного матеріалу потрібно вирішити ще й таке питання, з якої деревини будувати баню.Найчастіше вибирається сосна, як більш затребувана і прийнятна за вартістю. Фото утепления бани изнутри, Звичайно, модрина була б краще, але вона рідко буває на будівельних ринках, та й ціна її в рази вище, ніж сосни.

 

3 З чого починається будівництво?

 

Відео за темою

 

Відео про етапи будівництва лазні

 

А починається воно з складання проекту і визначення місця розташування цієї будови.У більшості випадків баню розташовують у затишному куточку присадибної ділянки.

 

Важливо передбачити злив брудної води, щоб вона не завдала шкоди культурним посадкам і не потрапила в джерела питної води.Також важливо зробити легкою і зручною доставку холодної води, дров.


Источник: nasotke.ru

Возможно, вам понравится:

Баня. У лазні треба танцювати від печі
Баня. У лазні треба танцювати від печі

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!


Похожие страницы:

 1. Будівництво каркасних Бані Своїми Руками Відео
 2. Будівництво Ламаної Дахи Своїми Руками Відео
 3. Будівництво Фундамента Своїми Руками Відео
 4. Будівництво Побутовки Своїми Руками Відео