Піч для лазні своїми руками - тонкощі вибору і розбір пристрою хорошою конструкції

Апрель 2, 2015 – 15:26

Печь для бани своими руками — тонкости выбора и разбор устройства хорошей конструкцииСучасний будівельний ринок пропонує найрізноманітніші моделі банних печей: і на рідкому паливі, і для дров, і на газу, і з безліччю додаткових функцій.Правда, просять виробники за такі агрегати просто-таки нечувану суму, і при цьому немає ніяких гарантій, що дана піч підійде під вимоги конкретної лазні і прослужить дійсно довго.Зате те, що створюють ті, в кому живе дух російського майстра, - на століття.

 

Какой должна быть печь для бани Адже зробити піч для лазні своїми руками не так і складно - все, що знадобиться, це детальна інструкція, покрокові фото будівництва та рекомендації досвідчених майстрів.Все це ви знайдете в цій статті. Головне - підходити до справи не поспішаючи і скрупульозно дотримуватися техніки безпеки пічних робіт.

 

У багатьох сучасних майстрів саморобні печі для лазень, які робилися протягом багатьох століть і до недавнього часу, викликають щире здивування: вони будувалися без будь-якого димаря, і чадний газ виходив з лазні тільки через двері.Ось чому наші предки говорили «митися по-чорному». Хоча, якщо не вважати цього недоліку, сама древня піч для лазні мала цілком практичне пристрій, дуже стійке до дії вогню.Так, з екологічно чистого глиняної цегли будувався куполоподібний вогнище, що нагадує колодязь.У ньому на металеві прути вкладалися підготовлені камені, а на них ставилася ємність з водою по типу котла.Вогонь під каменюками розпалював останні, а потрапляє на них кипляча вода наповнювала приміщення лазні м'яким і обволакивающим парою.

 

З часом російські майстри призвичаїлися облаштовувати який-ніякий димар для таких печей, і лазні стали куди більш естетичними і функціональними.І навіть більше - цей атрибут парних став смисловим і організуючим центром її дизайну інтер'єру, а вдосконалена концепція їх виготовлення зробила лазневі процедури не такими дорогими і більш приємними.

 

Сучасні печі для бань своїми руками практично ні в чому не поступаються заводським - вони не менш естетичні, точно також забезпечують економний витрата палива, так само мало місця займають в парній і теж не вимагають ніякого складного догляду.


Источник: stroy-banya.com

Возможно, вам понравится:

Баня. У лазні треба танцювати від печі
Баня. У лазні треба танцювати від печі

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!


Похожие страницы:

  1. Будівництво Цегляної Бані Своїми Руками
  2. Будівництво Щитовою Бані Своїми Руками
  3. Будівництво Печі Бані Своїми Руками
  4. Будівництво Вимощення Своїми Руками
  5. Будівництво Веранди Дачі Своїми Руками