Будинок з шпал своїми руками

Апрель 10, 2014 – 07:18

Дом из шпал своими руками Звичні будівельні матеріали в наші дні коштують дорого.Тому людям з обмеженим бюджетом доводиться звертати свою увагу на не зовсім звичайні способи домобудівництва.Старі залізничні шпали використовуються вже не одне десятиліття.І головна SPAL Своїми руками - найекономічніший варіант побудований з лобової масиву drevesnogo.

 

Шпали являють собою бруси з дерева хвойних порід, просочені спеціальним складом - креозотом.Ця суміш фенолів використовується як антисептик, вона захищає брус в землі від гниття і розмноження бактерій, а також пошкоджень комахами і гризунами.

 

Побудовані з шпал будинки виходять теплими і сухими, добре витримують землетруси, на відміну від цегельних або панельних.Для зведення одноповерхового зрубу 10х10 м потрібно близько 350 міцних деревинок без дефектів поверхні.Придбати їх можна в довколишніх залізничних відділеннях, що виконують ремонт шляхів.Саме зараз масово ведеться заміна дерев'яних частин на залізобетонні. Жилой дом Продажем відслужили опор займаються і перекупники, але, як ви розумієте, ціни у них в 2-3 рази вище номінальної.

 

Чи можна жити в будинку з шпал?

 

Житловий будинок

 

Креозот - хімічна сполука, що представляє небезпеку для людей.Його випаровування призводять до набряків обличчя і рук, а прямий контакт з шкірою здатний викликати опіки.Є навіть свідчення, що він має канцерогенні властивості і може спровокувати онкологічні захворювання.Чи безпечно жити в будинку, просякнутому подібним речовиною?

 

Баня из шпал По-перше, використовувати можна тільки старі шпали, відлежатися в землі.Середній час їх служби - 15 або 20 років. За цей час під сонцем і дощем деревина втрачає велику частину просочення і неприємний запах.У таких зразків вміст хімії менше, та й коштують вони дешевше.

  Зверніть увагу! Не можна будувати з нових невикористаних шпал.Запах свіжого креозоту різкий і стійкий, він буде переслідувати вас постійно, посилюючись в жарку погоду.Суміш фенолів є маслянистою рідиною, яка здатна просочуватися крізь будь шари: замазку, шпалери або штукатурку - і залишати на стінах жовтуваті плями.  

Баня з шпал

 

По-друге, знадобиться ретельна обробка з внутрішньої сторони, щоб знизити ризик контакту з залишковими випарами.Зовнішні стіни по периметру зашиваються зсередини мембраною, яка не дозволяє креозотом проникати в приміщення.Зовні, навпаки, влаштовується добре вентильований фасад. При зведенні внутрішніх перегородок краще відмовитися від шпал і застосувати звичайне дерево або інші матеріали.

 

По-третє, методики виготовлення та обробки рейкових опор різняться.Одні вироби просочуються антисептиком наскрізь, інші - тільки на 3-5 см.Для будівельних потреб переважніше брати останні.


Источник: kakpravilnosdelat.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Лазні 3Х4 Своїми Руками
  2. Будівництво Лазні з Бруса Своїми Руками
  3. Будівництво Лазні Сауни Своїми Руками
  4. Будівництво Екобудинки Своїми Руками
  5. Будівництво Ламаної Дахи Своїми Руками