Популярність шлакоблочних будівель у тому числі і лазень легко з'ясовна, оскільки цей матеріал відрізняється економічністю, довговічністю, стійкістю до температурних перепадів і швидким монтажем.Шлакоблок виходить шляхом вібруючого пресування спеціального розчину терпким елементом, в якому виступає цемент.Після пресування камені проходять обробку.
Шлакоблок та будівельні роботи
Камені для будівництва наповнені будівельним шлаком і мають розміри від 20 * 20 до 40 * 40 см.Для будівництва підсобних приміщень найчастіше використовується спеціальний розплав, який додається в суміш для виготовлення шлакоблоку, покращуючи характеристики міцності.
На будівельному ринку величезний вибір матеріалів, але попит на шлакоблок анітрохи не знижується особливо у тих, хто прагне до самостійного зведенню конструкції. При грамотному дотриманні технології утеплення, шлакоблочна лазня буде мати аналогічні характеристики з дерев'яною спорудою.
Шлакоблок є різновидом силікатної цегли, використовуваного для будівництва більшості заміських будинків, при цьому його фізичні та експлуатаційні характеристики дозволяють успішно замінювати їм дорогі сорти деревини.
Однак крім позитивних властивостей, цей матеріал не позбавлений і недоліків.Оскільки він не здатний утримувати тепло і звуки, при його монтажі потрібна якісна ізоляція.Крім цього необхідно подбати і про зовнішній обробці, оскільки під впливом кліматичних умов він незабаром стане непридатним. Перед покупкою з'ясуйте, з якого саме шлаку виготовлений ваш матеріал і чи є він безпечним.
Попередня підготовка перед будівництвом
За рахунок пористої структури шлакоблок має невелику масу, тому його легко перевозити, і він залишається незмінним навіть при сильному механічному впливі.
як тільки ванної šlakobloka Своїми руками буде завершена, EE повинні uteplit.В іншому цей матеріал непревередлів і зовнішнє облицювання ви можете виконати будь-яким вподобаному матеріалом, який поліпшить функціональні та міцності властивості, а також зробить споруда красивим.
Перед початком будівельних робіт проведіть підготовку грунту під укладання цегли.Це необхідно для якісної заливки фундаменту, яку необхідно проводити на тверду основу.
Источник: www.stroitelstvosovety.ru
Похожие страницы: