Лазні з оциліндрованих колод своїми руками

Июль 9, 2014 – 12:08
Баня из оцилиндрованного бревна своими руками  

До достоїнств бань з оциліндрованих колод можна віднести:

 
   
 1. Порівняльну легкість самого процесу будівництва зрубу, адже він виконується з рівних за розмірами оциліндрованих колод, які ідеально підганяються одне до іншого.
 2.  
 3. Будівництво лазні з оциліндрованих колод можливо з будь-якого, невластивому для замовника проекту, стіни можна розташовувати під яким кутом один щодо одного.
 4.  
 5. Велика економія тепла, що має велике значення - щільно підігнані колоди не будуть пропускати тепло, що забезпечить максимальну температуру в парильні при мінімумі тепловтрат.
 6.  
 7. Термін експлуатації зрубу може налічувати десятки років.
 8.  
 9. Дерев'яні лазні - це будівлі, виконані з екологічно чистих матеріалів, а значить, їх використання покращує здоров'я і підвищує імунітет.
 10.  
 

Недоліків при будівництві з такого виду деревини дуже мало:

 
   
 1. При непрофесійному підході до вибору колод можлива "усушка" будови.Це відбувається через те, що деревина з підвищеною вологістю була оброблена завчасно, до того, як досить висохла, і при її всиханні в тілі стовбура утворюються поздовжні тріщини.
 2.  
 3. Якщо довірити будівництво дерев'яного зрубу непрофесіоналам, то погано підігнані колоди не дадуть належного ефекту збереження теплової енергії.
 4.  
 

Врубы «в обло» или «в чашу» Якщо ви хочете побудувати лазню якісно, ​​то про вибір деревини ви можете докладніше почитати тут.

 

Основні етапи будівництва зрубу

 

Наступним етапом є вибір місця для складання майбутньої будови.Проекти бань, виконані висококваліфікованими фахівцями, допоможуть легше зорієнтуватися в тому, яка площа для будівництва вам потрібна.

 

Закладаємо фундамент

 

Далі йде процес виготовлення тимчасового фундаменту (докладніше це розглянуто в статті про фундамент для лазні).По-іншому він називається "підкладка". Для цього використовуються стовпчики з деревини довжиною близько 1 м і колом діаметра 30 см.Установка підкладок - заняття, що вимагає граничної уважності і точності до 5 см.Цей процес необхідний для рівномірного розподілу навантаження.

 

Підготовка пазів і врубів в колодах

 

Виготовлення першого вінця - це наступний крок.При використанні оциліндрованих колод ця процедура значно спрощується.На стовбурі роблять спеціальні насічки (вруби), щоб правильно за шаблоном вирубати необхідні для будівництва пази.


Источник: hotbanya.ru


Похожие страницы:

 1. Будівництво Лазні з піноблоків Своїми Руками
 2. Будівництво Лазні з Бруса Своїми Руками
 3. Будівництво Лазні Сауни Своїми Руками
 4. Будівництво Ламаної Дахи Своїми Руками