Зруб лазні або як зрубати лазню з бруса своїми руками

Март 8, 2015 – 13:21

Баня из бруса, построенная своими руками на дачном участке Існує кілька способів зробити зруб дерев'яної лазні - з колод, оциліндрованих колод або з бруса.Причому робота з брусом вимагає значно менших знань і рівня майстерності, ніж інші варіанти.А це означає, що побудувати лазню з бруса своїми руками набагато легше навіть не вдаючись до порад і послуг сторонніх фахівців.

 

Вибрати й otsortirovka дерево

 

ПЕРШЕ, що потрібно звернути увагу фронт починає будівництво лазень бруса своїми руками, це якість дерева, яке ви підготували для зведення зрубу.Від даного чинника безпосередньо залежатимуть експлуатаційні характеристики вашої лазні, тому хороша деревина повинна бути найретельнішим чином обрана й підготовлена ​​у відповідності з усіма вимогами.

 

Деревину для лазні краще всього заготовлювати в холодну пору року.Причому після того як дерево спиляли, воно повинне "відлежатися» як мінімум місяць. Обустройство ленточного фундамента под сруб бани из бруса Тільки після закінчення цього терміну можна приступати до його обробці і безпосередньо виготовляти брус.

 

Якщо ви не купували готовий брус, а підготовляєте його самі, то колоди спочатку необхідно очистити від кори.Щоб дерево не потріскалося, з обох кінців колоди залишають смужки не зрізати кори, шириною близько 15 см. Обустройство столбчатого фундамента под сруб бани из бруса Зберігати підготовлені колоди потрібно на узвишші в 20см від землі, складаючи їх пачками або штабелями.При цьому відстань між ними повинна становити 5-10 см.

 

Щоб ваша лазня з бруса простояла довгі роки, необхідно перед початком будівництва відібрати найякісніші колоди, а погані і пошкоджені відбракувати.

 

Перше на що потрібно звертати увагу, це повна відсутність тріщин у підготовлених колодах. Теплоизоляция первого венца с использованием минеральной ваты Навіть найнезначніші, маленькі дефекти при усадці зрубу в подальшому можуть розширитися і привести до загнивання деревини.

 

Друге strong_strong]]. Можливо, на поверхні брусів ви виявите плями легкої синяви.Це означає, що всередині вже почався процес гниття, спровокований грибками і, отже, таку деревину використовувати для зведення зрубу лазні вже не можна.

 


Источник: 24banya.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Лазні з шпал Своїми Руками
  2. Будівництво Лазні з зрубів Своїми Руками
  3. Будівництво Гаража з Бруса Своїми Руками