Декабрь 16, 2014 – 04:59

Будівельні ванні кімнати з басейном Своїми руками

Будівництво лазні своїми руками з басейном, дуже трудомісткий процес, але він того вартий, немає нічого приємнішого, ніж насолоджуватися гарячої парилкою, а після чого поринуть у прохолодну воду.
Для початку необхідно докласти багато зусиль в створення таке проекту, як лазня з басейном, при можливості бажано запросити фахівця.Після чого придбати всі необхідні будівельні матеріали та інструменти.Так як одній людині буде складно здійснити цей проект, бажано найняти майстром або попросити допомогу близьких людей, так робота буде виконуватися набагато легше і цікавіше.

Після того як план буде готовий можна приступити до такого нелегкого процесу, як будівництво лазні своїми руками.Під час роботи необхідно дотримуватися основні принципи будівництва.
Розмір споруди, розраховується таким чином, що на одну людину має припадати близько 5 квадратних метрів приміщення.
Лазня з басейном повинна розміщувати в собі передбанник, мийну частина, роздягальню, паровий і приміщення з басейном.Якщо клімат холодний в таборі, то бажано встановлювати тамбур з подвійними дверима.
Зводити фундамент необхідно вище на півметра вище рівня грунту і його днище має розташовуватися на глибині промерзання землі.
Також необхідно враховувати особливість таких приміщень як кімнати з басейном і кімнатою відпочинку, в них повинен дотримуватися режим вологості.Робити вхід в кімнату з басейном бажано з мийної. А вхід до інші приміщення можна зробити з роздягальні.
Крім цього повинна дотримуватися висота стелі від підлоги, вона повинна бути не вище двох метрів.
Горище повинен бути досить добре провітрюваної зоною.  
Двері в приміщення повинні дуже добре закриватися, що б уникнути появи протягу.Також рекомендують зробити в проході дверей невеликі зазори, це потрібно для того, що б під час відвідування лазні, не відбулося заклеювання дверей, тому що вони набухають від вологості.Пороги необхідно робити у висоту на 20 см вище рівня підлоги. Найоптимальнішим розмірів дверей в мийну, вважається: висота від 160 см до 170 см, а ширина від 60 см до 70 см.При таких розмірах двері буде добре закриватися і не допускати виникнення протягу.
Якщо лазня передбачає в собі невеликі розміри, то басейн можна буде винести за її межі, на садову ділянку.
Займатися розташуванням проводки краще залишити професіоналам, якщо звичайно ви не фахівець.Тому що виникало безліч випадків загоряння бань, за рахунок вологості.
Також краще всього встановлювати піч-кам'янку, вона цілком швидко нагріває приміщення, має невеликий розмір, а також тривалий час зберігає тепло.


Источник: ruani.ru


Похожие страницы:

  1. Будівництво Лазні Сауни Своїми Руками
  2. Будівництво Лазні з Колоди Своїми Руками
  3. Будівництво Дачній Альтанки Своїми Руками