Будуємо лазню на дачі своїми руками

Декабрь 2, 2014 – 01:39

Баня на даче - одно из лучших мест для отдыха Баня на дачі - одне з кращих місць для отдихаБаня на дачі - справжня віддушина після важкого робочого дня.Також вона може бути альтернативою звичайного відпочинку на дачі з шашликом і прохолодними напоями.Але, крім того - це найкращий варіант привести себе в порядок і гарненько розслабитися.

 

Багато хто з нас використовують баню за різними випадками. Где и как построить баню на даче, какие материалы выбрать? Для когось - це традиція суботнього дня, для інших людей - привід зібрати компанію друзів і яскраво завершити складну тиждень.Але, незважаючи на позицію, баня на дачі - справжнє диво, і саме тому практично кожен дачник просто мріє про подібний споруді.

 

Побудувати лазню на дачі можна кількома способами - звернувшись до фахівців, що пропонують найрізноманітніші проекти, або ж самостійно, намагаючись заощадити і набити руку на новій справі.За великим рахунком, для досвідчених дачників, які своїми руками зводять веранди і тераси, споруджують альтанки і навіси, це не так вже й складно, але якщо ви беретеся за будівництво вперше, можуть виникнути і серйозні проблеми.Вирішити їх варто попередньо, вивчивши не тільки варіанти лазень, проекти та способи зведення, але також вивчивши основні етапи процесу будівництва.

 

Де і як побудувати лазню на дачі, які матеріали вибрати?

 

Вибираємо тип споруди під лазню

 

Залежно від регіону, вартості матеріалів, а також особистих вимог, необхідно вибрати основний матеріал будівництва.Це може бути цегла або дерево, як найпопулярніші з будівельних матеріалів.

 

Слід правильно розрахувати розміри і приблизний вага споруди, щоб не прогадати з місцем розташування і грунтами, а також вибрати матеріал під ландшафтний дизайн, адже зовнішній вигляд кожної дачної забудови означає дуже багато.

 

Важливі і характеристики бань з дерева або цегли, адже матеріали відрізняються якостями і властивостями, надійністю і довговічністю, зручністю використання.

 

Дуже часто буває так, що лазня будується на основі вже готового будинку, у якому просто виділяється приміщення під парилку і помивочной кімнату.Тоді справи йдуть набагато простіше. Але буває й так, що зведення відбувається з нуля, і тоді перед нами стоїть завдання вивчити абсолютно всі етапи будівництва - вибір ділянки, план споруди, загальний проект і кошторис, фундамент і вигонку стін, зовнішню і внутрішню обробку, інші роботи з облаштування та декору .


Источник: dachadecor.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Альтанки на Дачі Своїми Руками
  2. Будівництво Дахи Сарая Своїми Руками
  3. Будівництво Ламаної Дахи Своїми Руками
  4. Будівництво Туалету на Дачі Своїми Руками
  5. Будівництво Веранди на Дачі Своїми Руками