Стаття про бані з каркаса

Май 16, 2014 – 07:21

Чому для будівництва каркасної лазні ми вибрали саме каркасну технологію? Багато хто, ймовірно, чули про те, що багаті будують цегляні будинки, а розумні - каркасні.

 

Чули і ми, але при виборі технології "каркасна баня", виходили з інших міркувань.Будувати ми збиралися удвох з братом, у вихідні дні. А удвох піднімати дерев'яний зруб 6х6 м., Фізично складно.

 

Коштів на хороший зруб, як і на пристрій надійного стрічкового фундаменту в нашій лазні під нього, у нас не було, а грунт на нашій ділянці - болотиста, і всі будинки по сусідству «пливуть».У каркасною технологією приваблювало те, що будівлі, побудовані таким чином, є не тільки легенями, але й теплими.Ну і, нарешті, каркасні будинки швидше будувати - їх можна відразу обробляти і зовні, і зсередини.

 

Переваги каркасних лазень

 

Напевно, немає такої людини, якій не хотілося б мати баньку на дачі або на своїй земельній ділянці.Разом з тим, кожен спраглий лазні віддає собі звіт в тому, наскільки непросто побудувати бревенчатую баньку.Процес цей тривалий, трудомісткий. Для рублених бань потрібен час на усадку.А це означає, що раніше, ніж через рік, завершити оздоблення своєї баньки не вдасться.

 

Але можна істотно полегшити собі завдання: побудувати каркасну лазню.

 

Чим привабливий варіант каркасної лазні?

 
   
 1. По-перше, такий об'єкт цілком можна побудувати своїми руками.
 2.  
 3. По-друге, зведення каркасних будинків значно скорочує час будівництва.
 4.  
 5. По-третє, сучасний ринок пропонує величезну кількість енергозберігаючих утеплювачів для каркасних стін, що дає можливість економити на розігріві і підтримці робочої температури.
 6.  
Сучасні теплоізоляційні матеріали володіють дуже низьким коефіцієнтом теплопровідності - 0, 03 - 0, 04 Вт / м * К.Для порівняння: коефіцієнт теплопровідності дерева складає 0, 13 - 0, 15 Вт / м * К.Як бачите, порівняння не на користь стін з натурального дерева.  

Великий вибір варіантів зовнішньої і внутрішньої обробки каркасних стін робить мрію любителя лазні цілком здійсненною.Хтось обробляє каркасну лазню сайдингом, хтось плиткою, а хтось дошкою.А для любителів традицій старовини ринок пропонує блок - хаус (або блогхауз) - оздоблювальну дошку, що має вигляд оциліндрованих колод.З такою обшивкою каркасні стіни відразу важко буде відрізнити від рубаної.


Источник: www.lobzikov.ru

Возможно, вам понравится:

Як і який зробити басейн в лазні
Як і який зробити басейн в лазні

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!


Похожие страницы:

 1. Будівництво Руської Бані Своїми Руками Відео
 2. Будівництво каркасних Бані Своїми Руками Фотозвіт
 3. Будівництво Каркасного Гаража Своїми Руками Відео
 4. Будівництво Дахи Будинки Своїми Руками Відео