Октябрь 7, 2013 – 13:02
Устройство бассейна в бане  

Розглянемо такий вид басейну як укопаний

 

Фігура басейну може бути різна: овал, прямокутник, круг.Матеріали, які використовуються при будівництві басейну, можуть бути різні.Все залежить від проекту басейну. Самими потрібними матеріалами є швелери, куточки, балки. Баня с бассейном Для них є певні вимоги: опір корозії, хороший запас жорсткості, невелика вага.Найкраще підходить для цієї категорії вимог алюміній, нержавіюча сталь, дюралюміній, вироби з кольорових металів.Сюди можна і віднести види металевої сітки. Вона призначена для армування конструкція з бетону.

 

Не менш важлива частина при зведенні басейну є проведення мережі трубопроводів.Кількість, і діаметр труб залежатиме від ємності басейну. Баня с бассейном своими руками Краще підходять труби з пластмас, нержавіючої сталі, з кольорових металів або поліхлорвінілові труби.У місцях, де навантаження на труби величезна найкраще застосовувати комунікації з кольорових металів або нержавіючої сталі.Там де тиск по-менше підуть пластмасові та поліхлорвінілові.Діаметр труб використовується абсолютно різний. Чим більше труби, тим відповідно швидше проводиться його наповнення. Строительство бани с бассейном Для труб заповнення та зливу води не рекомендується діаметр труби менше 40 мм, так як можливо відбуватиметься засмічення.

 

Гідроізоляція басейну

 

Для гідроізолювання басейну застосовують різні види плівки: поліетиленові, полівінілхлоридні, плівки на основі бутилкаучуку.Фахівці рекомендують такий матеріал як ПВХ-плівка. Виробник знаходиться в Бельгії. А фірма називається «Алкоплан».Вона покрита акрилом, армована поліестерної сіткою. Плівка товщиною - 0, 8 мм. Баня с бассейном своими руками Не дає усадки, нейтральна до хлору, стійка до атмосферних опадів, не дає розмножуватися водоростям.У будь-якому будівництві застосовується цементний розчин. Основ цементу складає просіяний пісок і цемент.Для будівництва басейну застосовують співвідношення розчину 1:2. Для робіт з облицювання прибудов співвідношення 1:3.

 

Для будівництва стінок басейну застосовують листову сталь.У оцинкованої та лудженої стали найкращі показники.


Источник: 24banya.ru

Возможно, вам понравится:

Як і який зробити басейн в лазні
Як і який зробити басейн в лазні

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!

Похожие страницы:

  1. Будівництво Басейну Своїми Руками Фото
  2. Будівництво Гаража Своїми Руками Відео
  3. Будівництво Дахи Своїми Руками Фото
  4. Будівництво Лазні Своїми Руками Дах
  5. Будівництво Веранди Своїми Руками Фото