Март 28, 2017 – 18:58



В процесі будівництва лазні, так, власне, будинку або будь-якого іншого об'єкта з шпал, слід правильно виконати роботи по розташуванню вікон, дверей, проходів та інших прорізів, які маються на увазі за умовами проекту зводиться приміщення. Для прикладу у нас буде лазня з шпал.

Планування лазні з шпал

Існує два варіанти розміщення і планування прорізів по всьому периметру лазні:

У першому випадку віконні та дверні прорізи закладаються ще в процесі зведення самих стін. Така методика передбачає заздалегідь виміряну і сплановане здійснення викладки самих шпал. Підгін розмірів і параметрів використовуваних матеріалів забезпечує викладку прорізів будь-якого призначення без використання додаткового обладнання і засобів;
У другому випадку вирізка дверних і віконних прорізів здійснюється вже на поверхні зведених стін. При такому підході за підсумком монтажу прорізається будь-який отвір в залежності від рекомендованих і відповідних параметрів.

Будівництво лазні з шпал

Прорізи на етапі будівництва

Важливим є момент викладки прорізів. На даному етапі будівництва варто приділити належну увагу процесу вирівнювання всіх країв прорізів. Це забезпечить відмінний зовнішній і внутрішній вигляд після закінчення оздоблювальних робіт всіх видів. Але якщо ви не з числа «око-алмаз», як на фото вище, то після укладання завжди можна «підрихтувати» бензопилою.
Обробка шпал

Грунтованные скрытые двери (под покраску) купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Незважаючи на те, що шпали, як будівельний матеріал, мають на увазі початкову обов'язкову обробку крезолу, це не виключає необхідності додаткової обробки зовнішньої і внутрішньої поверхні стін приміщення антисептичними і обеззараживающими захисними розчинами. У разі зведення лазень гостро стоїть питання про обробку поверхні антипожежні розчинами і антівоспламеняющіміся покриттями.

Саме за результатами додаткової захисної і антибактеріальної обробки слід приступати до безпосередньо зовнішній обробці:

Поверхня стін підлягає покриттю розчинами морилки, оліфи або спеціального лаку. Обробка такого роду є не просто бажаною, а обов'язковою, так як специфічний характер функціональності приміщення сприяє небажаному розбухання дерева, від чого і захищає застосування даних обробних розчинів. Втім, після завершення обробки, часом власник не бачить необхідності в додаткових зовнішніх обшивальних матеріалах. Це цілком зрозуміло, тому що по завершенні обробки готову будову має цілком привабливий і естетичний вигляд;
Додаткова зовнішня обробка з шпал допустима з таких матеріалів, як сайдинг, блок - хаус, вагонка.


Похожие страницы:

  1. Материалы для перманентного макияжа
  2. Капітальний ремонт будинків
  3. ​Стандартні помилки в будівництві