При облаштуванні будинку дуже велике значення має дизайн ландшафту. Є багато видів оформлення ландшафту. Найбільш романтичний вид - це англійський сад.


Все це говорить про те, що ландшафтний дизайн разом з необмеженими можливостями для фантазії, має певні правила, без передерживания яких неможливо створити певний стиль. Дуже важливо звертати увагу не тільки на створення певних художніх задумів, але і враховувати природні умови місцевості, процеси розвитку ландшафту. При висадці рослин важливо враховувати кліматичні особливості місцевості, специфіку ландшафту.

Головна умова створення англійського стилю в дизайні ландшафту - це наявність пишних чагарників і великих дерев. Вся справа в тому, що такий ландшафт - це повторення незайманої природи. Тому пишні липи і дуби, в'язи і клени - це обов'язкова умова. Висаджуються дерева від самого будинку. Таким чином будинок закривається від сторонніх очей. І дерева, і чагарники примикають до самого будинку. Стіни покриваються гліцинією або каприфолью. Що стосується кущів з трояндами, то вони чудово будуть рости на південній стороні. Це можуть бути як звичайні кущі, так і плетисті троянди.

Ландшафтний дизайн - це непроста робота. Цей вид діяльності спрямований на створення штучного середовища, яка грамотно і комфортно буде доповнювати місце проживання людини.

Похожие страницы:

  1. Дом из оцилиндрованного бревна
  2. Сучасний декор у ванній кімнаті
  3. ​Вибір і види натяжних стель
  4. Как правильно установить маяки