Ноябрь 20, 2014 – 20:00

Без зовнішньої обробки будь будинок, будь він хоч новим або старим, виглядає голим і незакінченим. Тому для додання естетичного вигляду його необхідно «одягнути».


Але тут перед господарями постає таке питання, а який матеріал для обробки вибрати? Благо зараз їх існує безліч, і є з чого вибирати.

Фасад - одяг будинку


Наприклад, може бути обрана оздоблення фасаду каменем, термопанелями, сендвіч-панелями, сайдингом, штукатуркою та інші - у кожного матеріалу є свої переваги.

Оздоблення фасадів каменем

Зовнішня обробка будинку
Використання каменю надає фасаду довговічність і якусь монументальність. Камінь дає додатковий захист від вогню. Єдине, що треба враховувати при його застосуванні - це морозостійкість каменю. Саме перепади температур стають ахіллесовою п'ятою каменю і він починає руйнуватися.

Оздоблення фасаду штукатуркою

Зовнішня обробка будинку
Коли отделываешь фасад штукатуркою, то кінцевий результат перевершить всі очікування. Адже за допомогою штукатурки фасад можна зробити рельєфним або ж гладким.

А якщо ще накласти зверху фасадну фарбу, то можна створити який-небудь малюнок по фасаду. Також штукатурка крім краси надає фасаду додаткову шумоізоляцію і звукоізоляцію.

Оздоблення фасаду термопанелями

Зовнішня обробка будинку
Оздоблення фасаду термопанелями надає будь-якому будинку якийсь європейський шарм. Але гідності термопанелей на цьому не закінчуються. Вони зберігають влітку прохолоду, а взимку тепло всередині будівлі.

Також вони дуже легкі, а значить, їх можна застосовувати при слабких фундаментах. Але при цьому вони дуже міцні. А екологічна чистота панелей забезпечується наповнювачами: пінополіуритан і клінкерна плитка.

Оздоблення фасаду сендвіч-панелями

Зовнішня обробка будинку
По своїм технічним характеристикам сендвіч-панелі чимось схожі з термопанелями. Їх використання також гарантує підвищення рівня комфорту в будинку.

Обійдуться такі панелі дешевше і в даному випадку зовнішня частина буде представлена металевим оцинкованим листом з полімерним покриттям. Сендвіч-панелі у Володимирі та інших містах зараз продаються в широкому асортименті, так що ви без праці знайдете найбільш підходящий для себе варіант.

Оздоблення фасаду сайдингом

Зовнішня обробка будинку
Ще одним із самих популярних оздоблювальних матеріалів для фасаду є сайдинг. Він може бути вініловим, дерев'яним або металевим. У кожного виду сайдинга є свої переваги і недоліки. Він йде на облицювання фасадів не тільки житлових будинків, але і господарських будівель.

Похожие страницы:

  1. Двері з металу в будинку
  2. Повітряне опалення будинку
  3. Травертин в дизайні будинку