Як зробити каналізацію в приватному будинку своїми руками: інструкція по створенню каналізаційної ями

Сентябрь 29, 2014 – 20:02

Фото канализации в частном доме Існує три найважливіших завдання, які потрібно вирішити при споруді приватного будинку.Перша - це якісне водопостачання ділянки, для задоволення гігієнічних потреб і поливу садової території.Друга - електрообладнання та саду функціональним освітленням.Ну і нарешті, третя полягає в оснащенні території каналізаційної ямою, про яку ми зараз і поговоримо.

 

zacem необхідні каналізацію в приватному будинку?

  Канализация в частном доме из железобетонных колец  

Якщо ви живете в квартирі, питання про те, zacem необхідні каналізацію в приватному будинку, ви повертаєтеся ви vozniknet, т..к. у всіх квартирах присутній стік води в центральний колектор, який обслуговує ЖКГ.

 

У приватному будинку така розкіш рідко присутня, тому для забезпечення комфорту необхідно зробити каналізацію своїми руками.Для початку варто визначити вид майбутньої каналізації: общесплавная або роздільна.Перша являє собою загальну вигрібну яму, в яку будуть надходити не тільки побутові стоки, а й дощова або тала вода.Роздільна каналізація є більш раціональною, тому що вона складається з окремих відсотків, а значить стає легше підтримувати робочий стан каналізації та істотно скоротяться витрати на очищення стічних вод.

 

Перед тим як починати будувати каналізацію в приватному будинку своїми руками, потрібно скласти необхідний проект і визначити коло завдань, який буде виконувати каналізація. Монтаж канализации с септиками Існує дві ситуації пов'язані з проектуванням трубопроводу для каналізації, а саме:

 
   
 1. Будинок має раковину і душ, туалет знаходиться на вулиці.У цьому випадку немає необхідності здійснювати роботи з прокладання складного трубопроводу із створенням очисної споруди.Необхідно просто вивести стічну трубу з будинку на вулицю і змонтувати найпростішу систему для очищення стічних вод (каналізаційну яму).
 2.  
 3. Будинок має не тільки раковину з душем, а й унітаз. У цьому випадку потрібно спорудити надійну систему очищення стічних вод, що б виключити забруднення даної водою всього ділянки.Для цього застосовують септики, про які ми поговоримо трохи пізніше.
 4.  
 

Розглянемо докладніше дані ситуації, що б зрозуміти, як здійснити монтаж каналізації в приватному будинку.

Источник: samdizajner.ru

Возможно, вам понравится:

Опалення приватного будинку своїми
Опалення приватного будинку своїми

ТАЄМНИЦІ Підземелля - sovsekretno
Робоча столичні, довгі rabotaûŝij помічники, podelilsâ Своїми émociâmi нагоди трагедії (у нього є свій власний народ не називати PROSIL): "Кожного разу, коли я prihožu працювати, не означає, що udastsâ мені виходу živym сьогодні ..... Росії Володимир Путін.

ЖИТИ. Прес-конференція мера Омськ В'ячеслав Dvorakovskogo - Омськ тут
Якщо ти щось зробив у місті своїми руками, як можна все кинути? "12:15 Питання:" Наскільки вам..

Бандитський Єкатеринбург - Загальноросійська суспільно-політична електронна газета The
Це не окремий випадок, коли серед чесних людей завелася паршива вівця.Міська адміністрація .. тілесних ушкоджень літній жінці.


Похожие страницы:

 1. Будівництво Канадського Будинки Своїми Руками
 2. Будівництво дачного будинку Своїми Руками Відео
 3. Будівництво дачного будинку Своїми Руками Фото
 4. Будівництво Приватного Будинки Своїми Руками
 5. Будівництво Дахи Приватного Будинки Своїми Руками