Лазня своїми руками з бруса - у чому особливості будівництва

Март 13, 2015 – 13:28

На фото - баня из бруса, Відео на Будівництво лазень від Брюса

 

Натисніть кнопку Play, щоб побачити

 

Питання, як побудувати лазню з Брюса, voznikaet в кожному, хто sobralsâ obzavestis Таким чином neobhodimym об'єкти на ділянці заміського будинку.Щоб його вирішити, потрібно в першу чергу скласти проект будинку, після чого підрахувати всі обсяги робіт і необхідного матеріалу, і зробити свої висновки щодо матеріальних і трудових витрат. Природно, що дерев'яна споруда - це здорова атмосфера в приміщеннях, екологічно чистий матеріал, а крім того, краса дерева завжди цінується.

 

Для того щоб побудувати будівлю з цегли, необхідно володіти навичками муляра, в той час як використання бруса для зведення стін по трудомісткості набагато менше. Фото бани из бревна, Є, звичайно, свої недоліки і у дерев'яних споруд, але переваг більше.Тому так часто люди прагнуть побудувати дерев'яну лазню. Але і в будівництві дерев'яних споруд є свої тонкощі.Це, насамперед, стосується вибору матеріалу.

 

2 Що краще - брус або колоду?

 

На фото - баня из бруса своими руками, Відео за темою

 

Відео про будівництво лазні з колоди

 

колод стіни виглядають ефектніше, але і вимагають досить багато роботи при з'єднанні колод в кутах і на стиках з внутрішніми стінами.Vozvodimaâ Ванна Своїми руками від Брюса бути затребувані комплект bolšogo інструменти, купити досить бензопил.

 

Але і брус слід вибирати, орієнтуючись на такі фактори як:

 
   
 • Вологість матеріалу, яка не повинна бути більше 22, 5%.
 •   НІ широкий тріщини, Сучкова.  
 • Продукція повинна бути rovnymi без izgibov або perekosov.
 •  
 • Не допускається наявність синяви, що свідчить про нинішньому процесі гниття.
 •  
 • Не повинно бути також і слідів жука-деревоточця.
 •  
 

Коли вирішується питання побудувати лазню з колоди або з бруса, вимоги до матеріалу висуваються однакові.Крім вибору якісного матеріалу потрібно вирішити ще й таке питання, з якої деревини будувати баню.Найчастіше вибирається сосна, як більш затребувана і прийнятна за вартістю. Фото утепления бани изнутри, Звичайно, модрина була б краще, але вона рідко буває на будівельних ринках, та й ціна її в рази вище, ніж сосни.

 

3 З чого починається будівництво?

 

Відео за темою

 

Відео про етапи будівництва лазні

 

А починається воно з складання проекту і визначення місця розташування цієї будови.У більшості випадків баню розташовують у затишному куточку присадибної ділянки.

 

Важливо передбачити злив брудної води, щоб вона не завдала шкоди культурним посадкам і не потрапила в джерела питної води.Також важливо зробити легкою і зручною доставку холодної води, дров.

Источник: nasotke.ru

Возможно, вам понравится:

Баня. У лазні треба танцювати від печі
Баня. У лазні треба танцювати від печі

Микола Меркушкин: «Самарська область може стати опорним регіоном країни» - Волга комуна
На так Своїми sosluživcami vozvraŝalsâ з Москви на машині через Витрата на трасі М-5 і ostanovilsâ закуски в маленькому селі mordovskom Умет, відомий великою кількістю придорожньому кафе.Вони почали розплачуватися і ..

Як я зазначав евенський новий рік - Argumenty.ru
Tam Напередодні та načinalsâ вихідний: sobralis і гості, і жителі - і трибуни говорив Вітаємо, hvalilis CTO мотузка бог desâtyj існує stojbiŝe évenov Менедек, kotoroi anavgajcy postroili себе і свої власні его prodolžaût Побудований за SIH повідомлення.І що, де Матвій? Матвію!


Похожие страницы:

 1. Будівництво каркасних Бані Своїми Руками Відео
 2. Будівництво Фундамента Своїми Руками Відео
 3. Будівництво односхилий дах Своїми Руками Відео
 4. Будівництво Ламаної Дахи Своїми Руками Відео
 5. Будівництво Альтанки Своїми Руками Відео